Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Hat szep forditasba. Viszontagsagos uton jutunk el a csillagokig. Vagy gorongyos uton jutunk el a csillagokig.

1 kedvelés

Így jobban hangzik… :+1:

Gyönyörű lett! Gratulálok! :blush:

2 kedvelés

Ezt a stílust nemrégiben indították el Trash Polka stílus. " Más néven Buena Vista tetoválás. Németországban (Würzburgban) a Buena Vista Tattoo Club művészei, Simone Plaff és Volko Merschky hozták létre a Trash Polkát. Saját, egyedi markáns arculatot alakítottak ki, ami nem igazán hasonlít semmilyen más stílushoz sem."

Nagyon tetszik.

1 kedvelés

Ismerem, csak nem tudtam, hogy ez a stílus neve. Nekem is tetszik. Viseld egészséggel! :hugs:

2 kedvelés

Éjjeliszekrény, felső fiók. Pont befér a dokkolóval meg a fülessel együtt. Amikor nagy ritkán be is kapcsolom, kirakom így félig, szellőzze csak körbe magát. :smiley: Jóvanazúgy.
Ha nem így csinálom, a kontroller előszedése után képes vagyok visszatolni a fiókot, mert hát rend a lelke…aztán füles fel és csak később hallom meg, hogy a fiókban fuldoklik szegény box. :sweat_smile: Eddig ez szerencsére csak egyszer fordult elő.

Enyhén Depeche Mode fan feelingje van!!! :hugs:

1 kedvelés


jó reggelt kv plusz pompei.

8 kedvelés


Én kaptam egy saját polcot a gyerektől :joy::joy:

3 kedvelés

Ez szerintem nem “elő” inkább “utó”-jel.

Hát arra, hogy készletkisöprés, ergó lehet bezárnak.

1 kedvelés

Nem is oly régen fentebb erről ment a diskurzus, éjjel én ebből kimaradtam most.

Majd nem itthon költjük el a pénzünket, ahogy eddig sem, ha hardver kellett, eddig is pár vállalkozó kedvű volt csak, akik itthon akartak boldogulni, ezek vagy kimennek szlovákiába vagy bezárnak. Ha az államnak nem kell az adó, akkor nem kell. Eu-ból meg azt veszel amit akarsz, amig közös piac van, mert nem folyik át a hatóságokon a cucc.

5 kedvelés

Amit eddig lefoglaltak akkor az nem EU-ból jött?

Fogalmam sincs honnan jött, meg mit foglaltak le és azt ki szállította. De ezek magyar cégek árui voltak, na most ha egy francia cég ad fel nekem valamit egy zárt láncba, amibe nem lát bele a szerv, akkor azt hogyan fogja megakadályozni? Sehogy.

Akkor kell aggódni, ha külföldi szervek kezdenek el baszakodni…

Nem tudom, probáld ki és majd írd le. :sweat_smile:

Nyári készülődés.
Nem rég költöztünk vidékre a szülői házba.
Ezeket soha sem használtam úgyhogy elővettem és renoválgatok egy kicsit.

És egy kis csináld magad.
Össze dobok egy grillsütőt. :grin:

5 kedvelés

Nesze semmi fogd meg jól akciók :sweat_smile:

1 kedvelés

Abból van az asztalom :stuck_out_tongue_winking_eye:szélezetlen tölgyet rá :smiling_face:Singer bácsi örök :grin:

3 kedvelés

Elméletileg október 23.-án az egész EU-ban életbe lép a törvény én azért nem veszek már semmit.
Kivárom hogy mi lesz belőle. Addig spajzolni kezdek aromákból…
Szerintem az aláírt petíciónak semmilyen hatása nem lesz rájuk.