Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Azt is szeretem, amikor egymással megbeszélik, hogy ki mit csinált hétvégén, meg ilyenek, miközben 3 kéz van a számban. :smiley:
De ezek legalább dolgoznak közben, nem úgy, mint a körzetim…
A dentálhigiénés kiscsaj -aki a doktornő asszisztenseként is funkcionál- olyanokat szokott mondani, hogy “akkor most vissza lehet csücsülni a doktornénihez”. Az úgy elég érdekes. Ok, hogy macskás cuccokban rohangálok, de a harminchármat azért viszonylag nehéz összekeverni a hárommal. :sweat_smile:

1 kedvelés

Ma tenyleg sok volt a hozzaszolas. Nem is volt idom mindent atolvasni. Most porgos napok ele nezek.

1 kedvelés


Fogdokinál kb így néz ki az ember…darabokban, mindened kivan, de még funkciónálsz valahogy. :sweat_smile:

Nálam is kisműtét volt…

5 kedvelés

Mi tortent?

1 kedvelés

Rutinműtét ? Remélem sikerül​:smiling_face:

Jó kérdés, egyszer csak elkezdte azt csinálni, hogy a fullra töltött akksira kiírta, hogy low battery. :man_shrugging:

1 kedvelés

Ez az uj cucc ami innen ment?

1 kedvelés

Kitudja, valamit csinál. :sweat_smile: Kicseréltem két kábelt, ha nem megy darabokra szedem és elásom a kertben…

Nem, ez egy penon klón, amibe kicseréltem az alaplapot egy dicodes bf60-ra. Láthatólag jó munkát végeztem. :sweat_smile:

A liquid fogyása alapján méred az időt?


Mindenki a helyén, kérem kapaszkodjanak…

5 kedvelés

A pirosat vagy a zöldet :flushed::pleading_face::pleading_face::scream:

A zöldet cseréltem, meg a feketét, az itt nem látszik, a kéket meg újraforrasztottam. :sweat_smile:

Igen.
Mili literben . :laughing:

Hosszú fonódásom után, bevállaltam egy ilyet. :slight_smile: megérte.

5 kedvelés

Aztaaa. Milyen vágány… nekem nincs tetkóm… egy sem… de ez gyönyörű. :blush::blush::blush:

Nekem sincs és nem is lesz soha. Másokon elnézegetem, némelyik tetszik is, de magamra nem varratnék semmit. Nem vagyunk egyformák…

Rajtam van egy par. Es meg lesz is. Ez csak az egyik karom. A kepek nem lettek jo minoseguek. :grinning::grinning::grinning: de a tetovalasaimat szeretem.






4 kedvelés

szöveg mit jelent?(így a durván átmegy a csillagokig)?

A szemem szúrom ki menten. Hogy tárolod azt a boxot? :joy::joy::joy::face_with_peeking_eye: