Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Akkor a gyerekszobák tele vannak rákkeltő csillagokkal és minden ami ezt a fényre világító anyagot tartalmazza rákkeltő?
-nem okoskodni akarok meg nem tolakodni, szimplán kérdem, mert én ezt nem hallottam.

Mert nem reklámozták…értsd elhallgatták. De mint írtam is ez régen volt (70es évekig). Ettől függetlenül vagy pont az elhallgatás miatt óckodom a fluoreszkáló anyagok szájban használatától. De ez az én heppem. Fura, de falon vagy máshol nem zavarna, csak a közvetlen tartós kontakt

1 kedvelés

Na most betojattál, úgyhogy utánanéztem én is.

Az Extrudr PETG kifejezetten az FDM/FFF folyamatokhoz optimalizálták, és még erős mechanikai igénybevétel esetén is maximális funkcionalitást biztosít. Optimális nyomtatási tulajdonságainak köszönhetően az anyag különösen alkalmas nagy teljesítményű alkalmazásokhoz.

A Filament kiváló mechanikai és optikai tulajdonságokkal rendelkezik, és kb. 90 °C-ig hőálló. Ezért számos területen használható – az elektronikai alkatrészek gyártásától a konyhai eszközökig.

Az üvegoptika és a kiváló rétegtapadás lehetővé teszi esztétikus modellek és funkcionális részek nyomtatását.

Az extrudr PETG fő jellemzői

Kiváló mechanikai és optikai tulajdonságok
Alkalmas nagy teljesítményű alkalmazásokhoz
Kb. 90 °C-ig hőálló
Kiváló rétegtapadás
100%-ban újrahasznosítható
Változatos alkalmazási terület
Üveg optika

Amit Te olvastál az óraszámlapos akció az meg valami rádiumot vagy mit tartalmazott…

1 kedvelés

Hmm töltöt nyuszi gombás májas :yum:


Ez is jó lett vágáshoz coiloknak.

3 kedvelés

Igen az atomok molekulái túlgerjesztődtek a fény hatására amit aztán az egyensúlyba kerülésük miatt számos hullámhosszúságú fényként kisugároztak. A radioaktivitás is végsősoron “fény” csak szemmel nem látható.

Hát ha az 5g-től meg wifitől meg attól a b@aszottsok sugárzástól nem pusztulunk ki idő előtt…ez már szerintem a legkevesebb “sugárzás” amit kaphatok…én vállalom :smiley:

1 kedvelés

Csigalom nyuga vér PE az poly ethylen nem mérgező egy csodás anyag . Önmagában is ki térhálósidik és ha ég is nem fejlődik belőle mérgező gáz

3 kedvelés

Anno a 450mhz-es mobilt használtam autóban…na az kisütötte az ember agyát. De az órákig a fejhez tartott modernebb mobilok sem kímélik az agyat…a memória romlása a legkisebb kár amit okozhatnak. Szóval a túlzott telefonálás is káros.

Hat nalunk most nagy a kaosz. Boysen audit lesz. ISO TS. Mindenki meg van orulve. Semmire nincs idom munka kozben. Ez felhaborito. :grinning::grinning::grinning:

4 kedvelés

:smiley: n maradi vagyok, alig telefonálok…:smiley: Inkább felkeresem az embert és beszélek vele, vagy fotelhuszárkodva írkálok.

Éppen dolgozok, de úgy érzem magam a munkahelyemen, mint az oviban, sírok, és haza akarok menni! :rofl:

2 kedvelés

Én meg elhúzok futni. Azt mondják akkor kell menni ha jólesik…itt meg eléggé esik :slight_smile:

1 kedvelés

Most olyan nyugalom van.
Kikapcsolódom :blush:

5 kedvelés

Nem!
Nem rondítanám el.

Lexus hycomat ? :joy:hiányzik egy pedál :grin:

pont annyi van amennyi 300 ló és 4.3literhez kell. (gyári állapotban.)

4.3-at fogyaszt? Jó kis vas. :grin:

tegyél mögé 10 litert és megvan az… :smiley:

1 kedvelés

Ez széna, táp és szőroldó paszta töltelék. :wink::laughing: