Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Akkor az “mén? “ meg kapar is :joy:abba nem kell föttögésgátló :joy:

Ezek nagyon jólnevelt csatalovak, és nem szokott sose szétszaladni a ménes már idestova 10 éve. A legbiztonságosabb fogat amibe valaha is ültem. Ezt a kocsit soha nem adom el akármi is lesz. Egy külön lakás méretű szedán amiben 1 kutya 2 gyerek, plusz asszony kényelmesen elfér és senki se nyomorog.

A minap láttam a yt-n a “szakik” című kisfilmeket :joy:dőltem rajtuk :joy:
Szép autó tetszik :stuck_out_tongue_winking_eye:de csak a kombi jöhet szóba nekem,tudod a négyes létra szériatartozékom :joy:

Nekem utazójárgány kellett amivel a családdal kényelmesen eljutunk bárhová probléma mentesen. A német csodák kivéreztek. Az olaszokat hagyjuk. Az amerikaiak meg…nost nincsenek a toppon. Japánokból lehetett csak választani. Ha meg már nagy, akkor legyen nagy…Full3 hét kaja meg ruhák egész családnak befér a csomagtartóba a 4 hulla mellé. És a család kényelmesen utazik a masszázs székekben is a hangtalan űrhajóban. (mert konkrétan teljesen hangszigetelt a motortér szinte és alig van hangja a motornak, mintha elektromos autóban ülnél.

Mit is csinálnék… :blush:

Fire Elmo GIF

6 kedvelés

Annó mikor az accordot vettem ott állt mellette egy 3.0 legend, pont akkor vették meg, uhmmm, szép vót.

2 kedvelés

:hot_face:
Pop Tv Burn GIF by Schitt's Creek

1 kedvelés

Hát…ezek tekintélyt parancsoló gépek…Nem egy német csoda…annál milliószor jobb…És a kutyám is jól érzi benne magát teljesen… :grin: :grin: :grin:




2 kedvelés

Izgalmas ez :grinning: Ajánlom a téma megismerését, mert érdekes ipartörténeti emlék: a rádium-lányok. Vagy ez a cikk. Azóta inkább tríciumot használtak az órákban is…

2 kedvelés

Igen, igen ezt olvastam én is el. Hogy nyalogatták a pennát aztán amiatt lettek rákosak.

A Panarai órák Radiomir megnevezése is innen van amúgy…

5 kedvelés

Nem is értem, hogy tudtok ilyenekkel járni? Amikor itt kezdődik az autó (na jó… csak jármű) gyártás! :slight_smile:
velorex_66
velorex_68
velorex_70

3 kedvelés

A leg jobb vas vita nincs ebben mondom úgy,hogy soha nem volt japcsi kocsim de elismerem a legjobbak. :+1:

Aranyos de az Érdi dupla kőrforgalom előtt kiszálnék belőle… :grinning:

Ha jól emlékszem Jawa blokkos

Igen jól, csepp tankos Jawa, ez éppen 69’ es gyártmány.

1 kedvelés

Anno rádiumból készült festékkel festették az óra számlapjait, azért világított a sötétben. Elsősorban a frontra vitték a katonáknak. Régen annyira elterjedt anyag volt, hogy krémként az arcukra is kenték és még az orvos is felírhatta mennyiségi korlátozás nélkül. De mikor már telítődött a szervezetben, kezdte szó szerint szétszedni az embert. Az első ilyen eseteket azok a nők és fiatal lányok “produkálták” akik festették az órák számlapját. Radium girls-ként rá lehet keresni, de sok más, a legismertebb eseteket is fogja hozni a gugli. Javaslom éhgyomorral keressen akit érdekel (engem minden ilyen érdekel). Szerencsére már betiltották a kereskedelmi forgalmazását. :slightly_smiling_face:

Szerk.: Upsz, lejjebb olvastam csak, hogy már írták a címet. :flushed:

3 kedvelés

Amúgy a háburú utáni anyag hiány sok jó cyklecar-t hozzot magával . Ötletes módon fenti illetve morgen más egyéb dbok

5 kedvelés

Gyufa gyártásban is volt hasonló igaz csak foszfor volt .

1 kedvelés

Morgen azért más liga… :grinning:
image

4 kedvelés