Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Varom a taxit, szakad az esső, …kivan :dizzy_face:

A v6 legalább jó.

4 kedvelés

Ülök a PC-m előtt,görgetgetem a Vaperina-t,szakad az eső odakint.PPFF :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Debrecen verőfényes papírmunka :joy::joy::joy:

3 kedvelés

Megérte taxizni, 2 új rendelés a taxisomtól :100:
És itthon is vagyunk :heart:

4 kedvelés

Én is felkeltem már. :sweat_smile:

Nagy visitor sereg jaudit van :face_with_symbols_over_mouth: repkednek a padló felett mint a dementorok :rofl:

Nálunk holnap lesz. Ma van a kamutáppénzem utolsó napja, holnap audit :dizzy_face::face_with_peeking_eye:

Nálunk páran ellőtték a beteget mára nekem még felszaporodott az óram 144 re eddig :roll_eyes:

Miután a kolleganőm 5 hónapig táppeénzelt egy repedt könyökkel, aztán még 2 hetet egy megfázással, szerintem nyugodtan dolgozhatott 1.5 hetet helyettem is :blush:

2 kedvelés

Most lett vége egy 2 órás meetingnek…majdnem kifogyott az aromamizer
Apropo…tegnap 3d nyomtatóval tesztből nyomtattam egy sötétben világító 810-es driptipet…egész kellemes lett.
:slight_smile:

6 kedvelés

Kolegám eltörte bent az ujját amíg be van vagy volt dagadva addig nem gipszelik :roll_eyes:. Na onnantól 5 hét . 3man vagyunk egy gépre akkor -1 a másik kolegám nak nemrég hal meg az apósa estére nincs váltásom és kitudja mikor lesz . Tanuló „viszi" a gépet ha már itt tudom hagyni csökkentet sebességgel és van elég anyag :sweat: az az gyomor görcs bent és otthon


Ilyen lett

5 kedvelés

Hát ez nagyon bikicsunáj lett. :smile:

Első próba, nem a legtökéletesebb lett, van egy két helyen kis érdesség de nem baj, home made. Egyébként ha változtatok a minőségen akkor tudom full full simára nyomtatni is. És igen elég bikicsunáj…este sötétben ha világít még jól is néz ki.

Klassz! :heart_eyes:

Éjszakai meló után alvás helyett már a màsodik futárt várom. Az első a nyulakba való cuccot már meghozta, a második még nem ért ide a nővérem rendelésével (te úgyis otthon vagy).
Vape shopoktól most semmi. :wink:

Nagyon future lett, nekem ilyen kell. :slight_smile:

Ha bp-i vagy, adok egyet szívesen. 810 vagy 510 kell?

2 kedvelés

Mindjárt tesztből nyomtatok egy “jobb” minőséget…kipróbálom milyet tudok

1 kedvelés

Régebben a fluoreszkáló órák mutatóinak festése sugárzó, rákkeltő anyagból volt…elvileg már nem azok. Azért csak óvatosan azzal, hogy mit veszünk a szánkba