Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Nem szokták rottyra húzni a gyárba úgyis elsőnek szét szeded és elmosod …kivétel te… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szia Jani :smiling_face:
@Janos_Groszeibl

2 kedvelés

Szia Bea!
Figyelek!

1 kedvelés

Otthon “általában” ingyen szoktam dolgozni.(Sajnos?) :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth: :smirk:

2 kedvelés


Megint bent sörözök,gőzölök,fényképezek.Szakad az eső. :grinning:
Hobgoblin Angol vörös sör,Blotto RTA,ThinkVape Thor History. :smile:

10 kedvelés
2 kedvelés

Csak nézem és ámulok h ki ez az új csaj a csoportban? :blush::blush::blush:
A szemüveg öltöztet… ezt tudd… jól áll neked :smiley:

Hat en most igy jartam akkor. En is mindig szetszedek mindent, de ezt annyira vartam mar, hogy elmaradt. Most meg van huzva.

1 kedvelés

Végre megálltam… jöhetnek a nagy gőzök…:smiley:

6 kedvelés

Mekkora ez 26-28mm? :saluting_face:

1 kedvelés

Nem szokot szét esni…a byka híres arról,hogy jól el kell mosni mert cnc-zés közben a hűtő folyadék marha rossz ízű és a Fehéroroszok használják bőven elmosni meg nem szokták rendesen a cuccokat csak dobozba teszik Úgymond a védjegyűk… :slightly_smiling_face:

5 kedvelés


Igen. 28 mm.

7 kedvelés

Most mar meg volt. Ossze is huztam.

Nem ámítás… 35 slukk egyetlen tele squonkolással… es még jól bírja…

4 kedvelés

Apropó…Mi lett az sbs-ed csőmododosításának eredménye? Vagy az nem a te project-ed volt? :thinking:

Szombaton beugrottam a párkányi Tasty Vape vapershopba. Az alábbiakat tudtam meg a vásárlás mellett. Azért nem lett magyar üzletük, mert - bár már majdnem megnyitottak - az utolsó pillanatban kapták a tippet, hogy nálunk szigorítások várhatók. A webshop pedig szintén azért csak szlovák nyelvű, mert a magyar nyelvű oldalakat vizsgálják és megpróbálják ellehetetleníteni (hogy ezt hogy oldják meg egy másik állam vállalkozásával, azt már nem tudom). Amúgy sokan voltak nagyon (magyar rendszámú autósok, motorosok), és azt is hallottam, hogy a magyar szigorítások óta nőtt a forgalmuk. Még arról is szó került, hogy az európai nagykerek is csökkentették a készleteiket, bizonyos hardverek nem jönnek be már oda se, így persze a Tasty-hez sem… Amúgy a bolt klassz, kedvesek, segítőkészek voltak az eladók. Ajánlom a boltot. A másik párkányi boltban is voltam (Hybridcigi), de ott jóval kisebb a választék, főleg készülékek terén.

5 kedvelés

Végre itthon.
Hosszú volt a tegnapi nap. Kint esik úgy hogy ma lazulás.

9 kedvelés

Jó kis kombó. :astonished:

1 kedvelés

Köszönöm :v:

A Tasty Vape-ben én is voltam nem rég. Esztergomba mentünk, de persze nem hagytam ki ezt az alkalmat. Hasonlóan jó tapasztalataim voltak. Rajtam kívül több vásárló is volt bent, csak magyar szót hallottam.

3 kedvelés