Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Amilyen szépen dolgozol,hamar meglesz a piro ára. :smile:

1 kedvelés

Mihálynapi vásáron a wc papír és a papírtörlő volt a menő ami nem szívja a vizet :joy:

1 kedvelés

Épp tegnap kértem a kedves férjem, hogy csináljon nekem ilyet. A derekam folyton bekrepàl, úgy hogy hasznos lenne.

4 kedvelés

A fiúk nálunk vittek is belőle :grin:ugyan erre a célra :smiling_face:

Az a baj ezekkel, hogy 3 év és szétrohad, ha a fa nincs kezelve, ha lazúrozod tele van vegyszerekkel, szóval ki kell bélelni dörken lemezzel. Ami megint nem manna. Szóval marad a piró meg a tung olaj, majd meglátjuk mi lesz belőle. :grin:

2 kedvelés

Tudod mi építkezésen állandó vendégek vagyunk :grin:és ugye ami nincs lebetonozva …………:joy::joy::joy::joy:sőt,ha le van akkor is :crazy_face:

Olcsón is dolgozom úgyhogy annyira nem :rofl:
De nem bánom, azért csinálom mert szeretem :heart:

2 kedvelés

Otthon ne hangoztasd. :sweat_smile:

1 kedvelés

Tudja…
Basztat is :rofl:

Az végül is jó. :sweat_smile:

1 kedvelés

Alig feltűnő:rofl:

1 kedvelés

Kell az a kis házias atrocitás :rofl::smiling_imp:

Né mán egy Lich nyú szkines Bééjn :rofl:

Mivan?
@Tyutyika káromkodsz, kedves? :speak_no_evil::rofl:

Jó akkor Lich mint fogalom régen holttestre vagy animált idézet test neve volt most kb Élőholt mágus vagy nekromanta a jelentése . A karakter neve Trash de Bane lett volna . Más karakter kapta nevét és képesség mint Lich Bane

1 kedvelés

Latom mindenki elemeben van. Nekem ma nem volt idom. Szabi utan ma kezdtem. Kaosz volt. Lesz egy het mire mindent rendbe vagok.

Mas. Akinek van caiman, tortent mar olyan, hogy a decket ossze fogo csavarok meglazultak? Ott kezdett el ma ereszteni a ket resz illesztesenel. Meg huztam. Az is lehet hogy a gyarban nem huztak meg. Oszinte leszek nem szedtem szet most rendesen mikor elmostam, ha ugy teszek akkor ez nem tortenik meg. Remelem tobbet nem lazul le az a ket kis csavarka.

Okés, ebből a kötőszavakat értettem.
Tehát ez a figura valami testnedves csávó. :blush:

Nem éppen a figura amolyan lélek gyűjtő élőholt kb kaszás

1 kedvelés

@Peva71 nak volt ha jól emlékszem de a by-kaval :smiling_face:összehúzás után semmi baj nem volt :smiling_face:

Ja…azért világít a lámpás mert abban lelkek vannak :grin:
Ennyi infóm van róla :100: