Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Ha vas, akkor nyugi…csak ki kell várni :grin:11.5 órája fúrok-faragok-festek-pakolok, együtt érzek.

A gyepszellőztetésről egy idézet a kedvenc “fű-fasiszta” oldalamról:

  • “Ó te jó ég mit csináltam – akkor mindent jól csináltál” :grin:

Az egyik leginformatívabb magyarnyelvű oldal a témában amit találtam, kíválló tudástár, nem csak haladóknak:

2 kedvelés

Egyébként élek még ám, csak bekapott a mókuskerék kicsit.
A mai összteljesítményem kimerül a Pioneer összerakásában (holnap derül csak ki, hogy a 12 óa écaka + minimál alvás kombó mennyire használ neki),
2 lé szellőztetésében (pedig ugye minek azt),
meg az egyéni rekordom megdöntésében a nyújorktájmsz mini kereszrejtvényében.


Ezen valószínűleg már csak egy normális billentyűzettel és picit magabiztosabb vakon gépelő skillel tudnék javitani, de annyit nem ér az egész :grinning:

6 kedvelés

Lassan teszt :roll_eyes::grin:fú de kidöglöttem

6 kedvelés

Jesszus! Egy magányos tanyán laksz?:thinking::joy:

Azért,így be bútorozva nekem jobban tetszenek. :slightly_smiling_face:

Bezárta a plüss macikat :flushed::grin:

Mocsok nagyok ám… :slightly_smiling_face:

Hazavinnék egy ilyet…na utána én is magányos lennék. :rofl:

Eztet nem értem :thinking:

Éva a hang erőre gondol ez társasházban használni bűntett :slightly_smiling_face:Gondolom ezt akarta mondani

1 kedvelés

Csak a hangerő és szomszédok viszonya miatt kérdeztem :blush::hugs:

2 kedvelés

Neked se lennék a szomszédod. :sweat_smile:

Ezt nem kell hangosan hallgatni a csetreszek Mariska néninél a negyedik tömben is ki másznak a vitrinből :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

:grinning::grinning::grinning::grinning: Szep bohom.

1 kedvelés

Nem a hangerő, hanem a hangminőség és a frekvenciaátviltel miatt vannak ilyen q. drága böhömök :slightly_smiling_face: 18 Hz-45 kHz
(Ok, járulékosan persze 2x400 Wattal már oda lehet baxni​:point_up:)

Azt hittem, azért szólsz, mert a háttérben a szobainason lóg a farmergatyám :joy:

2 kedvelés

Mehet a kallofdutyi . Balról lőőőőőőnek :joy::sweat_smile:

Keveset játszom nagyon, és mindig a tv-n van a hang :thinking:még nem próbáltam ki a nagy láncon soha…hm. :grin:

Engem egyenesen imádták a szomszédok :joy:. Unreal tornument, quek3 , és egyéb hangosan bekiabaló jatékok :joy::sweat_smile: multi kill, headshot, rampage, ezek mind külön hangerőnnvoltak :smiling_imp:. Később ugye füles kiemelt szerepben Sennheiser

Hú, valamikor kettővel vagy hárommal ezelőtti fénykoromban nyomtam az UT-t kicsit :grin:
majd előkotrom már az otikai kábelt, aztán lehet hogy kipróbálom. (Bár a nagy tv-nek egész jó hangja van, szóval nem éreztem szükségét valahogy…)

1 kedvelés