Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Aha, húsvétkor…:roll_eyes::joy:nyulak meg kopaszon a Móriczon

Kedves John.:hugs: véleményem szerint minden tankban szuperül helytáll az angorabit. Dwarvban is próbáltam, nem volt panaszom rá. Hozta a vártat. Viszont Janinak igaza van, lágy anyag ami MTL-ben és RDL-ben is szuperül helytállt nekem. :blush:

3 kedvelés

Ez is kész…tiszta száraz érzés…:slightly_smiling_face:


10 kedvelés

Ok, szóval reggel 8:20 óta





Kőrisfa talp felragasztása, aztán felfúrása, csavarozása alulról -felülről.
Talpra állítás, csiszolás, hibajavítás, tisztogatás, zsírtalanítás, talp műgyantázás.

5 kedvelés

Most meg már kész a Duratex White hengeres festés - egyelőre 1 soron. Hátlap később…


Jó is szabin lenni :stuck_out_tongue::grin:

Amúgy sorry, otthoni képek, ezek 110 kg most darabja, cipeli a tök.

4 kedvelés

Pontosan milyen állatokat is szeretnél tartani bennük? :grinning:

1 kedvelés

Nem akarok beleszólni, de nem fémtüskékre szokták állítani az olyan brutál hangfalakat amilyen a tied is?

Mintha fehér plüssmacikat láttam volna a belsejében :joy:

1 kedvelés

Az vatta te, megagiga dl szett. :rofl:

Jó ötlet, ha a cél az alsó szomszédhoz bejutás. :rofl:

Az csak az egyik lehetőség :slightly_smiling_face: ilyen súlynál szükségtelen. Meghallgattam múltkor úgy is. Kerekes állványkája van.

1 kedvelés

A rezonancia hatásosabb elkerülése miatt kaptam anno a Jamo-khoz, bár tény, hogy annak fele súlya sem volt.
A Féktelenül című filmben a metro kisiklása DS-ban acéltüskék nélkül is máig emlékezetes élmény volt. :grin: Az ablaküvegek is beleremegtek :grin:

Igazad van :rofl: ehez sem értek,de a kombimban ez sem szól rosszul :rofl:
ritkán beszélgetek ha vezetek :rofl:

2 kedvelés

Sokat hoz a “konyhára” egy rendes elcsatolás: :grin:

2 kedvelés

Csak óvatosan én le nem hozzom többet ezeket az emeletről… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

De jó nekem, hogy a nagyothallásom, (Ez milyen idióta szó! Nem nagyothallok, hanem kicsit! Úgy éppenhogy. :joy::joy: ) végett, csak fülesekre kell költenem. Én normál hangszórón mire értem is amit hallok, és mondjuk zene, akkor már 3 emelettel lejjebb is táncolnak.

1 kedvelés

Ezek halkan is rezegtetik a parketátt ha nem hallod ezt tuti érzed…(tapasztaltam) :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Szívás…

4 kedvelés

Ez ilyen kerekes gereblye?

Az, hogy rohadna meg…