Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Van még belőle fiúk. Locsolókat nem szívesen de vendégeket sok szeretettel várok :blush:

5 kedvelés

Incselkedik. Értitek? Tudja, hogy nem tudunk menni, de huzigálja a mézesmadzagot, mintha rajtunk múlna :rofl:

1 kedvelés

Ez pont olyan mint a star trec… :grin:

2 kedvelés

Nincs lehetetlen, csak Te, Hetetlen! :point_up:

2 kedvelés


Mivel ünnep van, igy baffometto nap van.

8 kedvelés

image

Nekünk meg az “időkibővítő” jutott elsőre az eszünkbe.
:grin:

6 kedvelés

Hát mérgemben kidobtam a bacon vattát, és a párom kozmetikai vattájából elkészítettem életem első tökéletes vattázását! Ideig, darabig hátha jó. Egy full tankot elszívtam és (kopkop) nem szineződik/ég a vatta.

5 kedvelés

A bacon sokat vesztett a minőségéből az elmúlt 2 évben. Bármi más jó lehet helyette. Mondjuk Angorabit. Azt még úgysem nagyon ajánlgattam. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Hát mivel eddig ez az első építős kazánom, nem nagy tapasztalatom van. Leginkább semmi. Most is érződik egy kis mellékíz, de ezelőtt jó 10-12 slukk után a vattám elégett. A bacon nem szívta eléggé a sodronyokról. Most jól adagol. Este írtam e-mailt a cseheknek, holnap talán kapok választ is és akkor rendelek onnan rendes vattát. Van itthon három tankom, de nem bírtam magammal és építeni kellett :joy: ha ez is fos lett volna a következő hogy kiszedem a kabátomból :joy::joy::joy::joy:

Karbantarás …


És működik

15 kedvelés


Gyakorol a kölök :grin:

( A sárkányeregetés ösi képességét nem lehet elég korán elsajátítani… bocsi csajok :smiling_face_with_three_hearts:)
:dragon:

11 kedvelés

Kedves Kinga :slightly_smiling_face:

Kèrdeznèm,hogy dvarw-ban próbáltad-e?
Ha igen,abban,hogy teljesített?

Véletlenül van ilyen vattám…:slightly_smiling_face: kicst később ég meg jobban bírja a szárazon űzemelést…


Nagyon puha lágy anyag…

5 kedvelés

Köszönöm János :slightly_smiling_face:
Tudom nem a szíved csücske a dvarw,de Te ajánlanád abba a tankba?

2 kedvelés

igen szerintem működhet vele még nem próbáltam nekem más vatta a kedvencem,
ez:

https://vape42.hu/termek/cellucotton_rayon_vatta_30cm.html

4 kedvelés

Az illatos boltból,úgy is kell rendelnem,akkor ebből a rayon vattából is rakok a kosaramba.Ennyi pènzèrt simán megèr nekem egy próbát.:slightly_smiling_face:

Nekem nagyon be jött: Nehezen szakad jól bírja a ráncigálást ha dvarwba a Rob féle tekerést akarod tenni ezzel könnyebb dolgod lesz.Semleges ízű egy re kell figyelni feldagad de ezt a második újra huzással orvosolni tudod…

2 kedvelés

A nyuszis vatta szakadosabb és van íze…

2 kedvelés

Ez is fontos szempont nálam.Mindig 2-es magra tekerek a dvarwban,ráadásul mikro coilt,azon kellene áthúznom szakadásmentesen.

Akkor Jani a rayon lesz az ami neked is jó…

1 kedvelés