Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Egyébként ez nem garis? Mikor is küldtem? Egyáltalán mennyi gari van ezekre, azt sem tudom…

Tényleg nyugi, itt vagyunk. Ha nem lenne modod, adok én is amíg nincs másik.
Helyre állnak a dolgok :wink:
Novemberben nálunk is komoly gondok voltak, aztán szépen helyre jöttünk. A tél után mindig jön tavasz :heart:

5 kedvelés

Ezazzzz !!! Háborodjunk fel !
MiazhogynemjóKingának a modja !
:grin:

6hó gari van ezekre kb…

A balerina nem kap hambit, gömbölyűségnek itt vagyok én :sweat_smile:

Elektronikákat cserélgetsz modokban, beépítgeted őket saját készítésű dobozba, forrasztani is tudsz, gondolom egy kapcsoló csere nem lehet gond. Meg lehet próbálni azt a lemezrugót is helyre birizgálni, de az a baja az egésznek, hogy az nyitott. Nem az a pár milligramm forrasztóón nálam a gond, hanem az oda-vissza postázás. De hiszen már megbeszéltétek, hogy vállalod. Azt is elhiheted, ha én cserélném ki a kapcsolót, az kívülről nem látszana. Mindenképp megtartanám az eredeti nyomógombot.

Nem az megy tönkre ami nyitott ki van vezetékelve egy nyomó gomb az elektronikáról az megy tönkre.

2 kedvelés

Olyat én még nem láttam, ami ki van vezetékelve, és én sem ajánlottam olyat.

Ezek olyanok…

2 kedvelés

Akkor a rögzítés módját kell kitalálni, de azt akkor kell improvizálni, amikor a cucc már kézben van. Látatlanul csak a ráolvasás működik.

Mint írtam is itt van olyan alkatrészem…

Akkor már csak a postáson múlik.

Visszanéztem, 3 hónapos a mod.

Azok csak HÉTFŐN járnak :joy:

1 kedvelés

Akkor lehet egy gariztatást is megpróbálni, bár még nem volt részem ilyesmiben, nem tudom ilyenkor visszaküldik a holdra is? Mert az 100 év.

Fentebb a képen látszik. Külön lapkán van a gomb, nem közvetlen az alaplapon. Egyébként meg szerintem ez csak azért van mert rossz az aurám, másnak megy évek óta ugyanez a mod. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Pénzt küldik kupun formájában…

Csak nyugalom a megoldás már meg van…igyis úgy is…

2 kedvelés

Fogalmam sincs, csak a cseheknél gariztattam eddig. Azok visszakérték a modot, megnézték, hogy náluk is előjön e a hiba, írták, hogy igen, náluk is hibásan működött, és csak ez után küldtek egy újat. KB így lehet máshol is, de nem tudom biztosan.

1 kedvelés

Nekem meg a szokásos utolsó vagy egyetlen darabot vettem az ment tönkre… levásárolható kupont kaptam ami ok. de mit vegyek más nem kell… :slightly_smiling_face: