Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Kínai gagyit nem vágunk földhöz :joy:

Nem kóstoltam én türelmes ember vagyok…már megvárom amig fel jönnek hozzám a hegyre…(viccben öreg bika vs fiatal)

Ha ha ha. Ne vicceljunk, ne vicceljunk.

Az búzadara benne, vagy hungarocell? :star_struck:

Kukorica? :thinking:

csillám…

Jogoss :rofl: a pónik meg pucérok :roll_eyes:

Írjatok a teszterszeksönbe :+1:

Látatlanban én sem ígérném biztosra, hogy hogyan oldanám meg a dolgot, de láttam már szétszerelve több ezer darab rádiót, és egy Korg szintetizátorban is kicseréltem 50 darab mikrókapcsolót. 50 Ft volt anno a RET -ben egy mikrókapcsoló. Most ezt találtam: https://www.microhmalkatresz.hu/spd/09040/Mikrokapcsolo-12V-005A Vagy egy ilyet, bár lehet, hogy magas azokhoz képest, amiket gyárilag raknak https://www.microhmalkatresz.hu/spd/09000/Mikrokapcsolo-12V Vagy egy még nem kidobott rossz modból is ki lehet műteni egyet. Azért csak viccelődjetek rajtam. Eredetileg elektroműszerész voltam, rádiótechnikus 25 évig a yardon, most meg suliban udvaros, meg karbantartó. Ilyen a sors. El ne felejtsem: mechanikus modba nem ilyeneket szerelünk, mert ott tudnia kell az Ampert is. Elektronikát vezérelni jók ezek, de létezik belőlük laposabb is, mint ezeken a képeken.

2 kedvelés

Legalább te már közel vagy a nyugdíjhoz,én lehet el sem érem.

2 kedvelés

Még 1 hét. De már legalább tudom, hogy miért? Január 9.- én kellett bemenni először dolgozni, mert addig tartott a gyerekeknek a téli szünet. Arra nem gondoltam, hogy nekünk ezt már az idei szabadság terhére adták ki. Ezért kell még 1 hetet dolgoznom.

3 kedvelés

Azt már akár fél lábbal is kibírod :grin:

3 kedvelés

Fú, ha nekem még egy hetem lenne…táppénz :grin:

2 kedvelés

Mit nekem 20 év még :joy::joy::joy:
Ha akkor még 65 lesz a határ :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

5 kedvelés

Megette már a hamburgert? :sweat_smile:

Biztosan mert a ketchup ott van a szalvétán a mod mellett :crazy_face::crazy_face::crazy_face:

A lábkiosztás nem jó, szerintem ezeknek vastagabb van mint a Hera gombján lévő. :thinking: Meg az egyiknek csak kettő, a modban meg 4 lábnak van kialakítása. Meg nem felül van a gomb, hanem oldalt. Nem akartalak megsérteni Ferenc. Sorra döglenek a modjaim. Most azonnal nincs pénzem újra. Van 5 abból 2 így is a halál szélén áll. Azt már odaígértem @Tyutyika Tominak, tuti tud velük valamit kezdeni és így még náluk majd szolgálhatnak egy darabig. Csak még venni szeretnék egyet mielőtt elküldöm neki. Mostanában nem az én oldalamon áll a szerencse. Nem megy csak úgy egy csapásra minden. Az jobban bosszant, hogy magamat okolom mindenért. Próbálom ezt is úgy nézni, hogy feljött, hát van ilyen. De nem megy, mert hozzányúltam mikor vissza szerettem volna nyomni, ergo hozzányúltam, érted… Szarul érzem magam amiatt, hogy leesett… Így van 3 mod ami szolgál, de a Captain csak munkás, fene tudja mi van már annak a belsejében is. Majd megnézem talán. Csak ez az eset most eléggé elbizonytalanított. A fehér Hera ugye most adta be a kulcsot, így maradt csak a barna Hera. 5ből 1 ami tuti, hogy jó… Szóval, bocsánat, ha megsértettelek volna, de eléggé lincshangukat alakult ki köztem és köztem. :woman_shrugging: Ha érted mire gondolok…

4 kedvelés

Csak nyugi :stuck_out_tongue_winking_eye::hugs:

Itt van egy ugyan ílyen bontott null kilométeres nállam talán sikerül megjavítanom Kinga modját…én nem értek hozzá de ha te meg javitod mehet neked is.

1 kedvelés

Nem vagyok ideges!
Fő a nyugalom!
A helyzet kezelhető!
Mégsem én uralom… :confused:

3 kedvelés