Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Várom a csomagod kedves Kinga… :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Ne haragudj Jani, hogy utánam kell dolgoznod. :pensive: Élnék a lehetőséggel. Nem piszkálom már. A gomb leesett, a hely kicsi, az egyik láb (jobb felső) még a board-on, ha jól látom. A gomb kell még szerinted? Beteszem valamibe, ha igen.

Persze küldj mindent is…

2 kedvelés

Rendben. Köszönöm szépen! Ahova múltkor mentek a csokik oda jó lesz?

Igen de csokit nem kérünk mert elhízok… :slightly_smiling_face:

Nem pitiszka ,csak motoszka :crazy_face::crazy_face::crazy_face:
Abbó még baj nem vót :joy:

1 kedvelés

Bárcsak a dani is eljutna egyszer a kínai modok szintjére :joy:

Sajna ezért nem ment a klikk, gondolom már megadta magát és a szentlélek tartotta, most meg szétesett, van ez így.

1 kedvelés

Kéne @Vaperina_Kinga -nak egy jó mod…? :thinking: :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

És a Hera-t földhöz sem vágtam! :flushed: Mondjuk én nem haragszom magamra a szenvedélybetegségem miatt. Inkább élvezem. :sweat_smile:

Feljött sajnos, van ez így néha. De Jani bevállalta. :hugs: Nagyon jó kis mod, nem akarom elengedni. :pleading_face: Ez nem egy Dani, hogy kukában végezze. :sweat_smile:

1 kedvelés

Van még, 2 félholt, elketyegnek. :sweat_smile: Bár azt ők szabják meg mikor akarnak működni. :thinking: Majd lesz idővel. Meg a fehér Hera is ott lesz még, ha megcsinálod nekem. :hugs:

6 kedvelés

Nem kell egy szinte nem is használt zelos x? :slightly_smiling_face::joy:

Hát nem igérem én csak a danikat értem azért a tied egy másik liga… :slightly_smiling_face:

Bármi lesz is, nagyon szépen köszönöm. :hugs:

Rakok rá egy külső fém vandál biztos nyomógombot ahogy a nagyfehérFeri elképzeli beragasztom azt szíjad… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Dobozos gomb, vagy mi. :sweat_smile: Jó lesz Jani. :hugs:

Ha ezt tudom nem csilisbabot küldtem volna, na mindegy, legközelebb. :sweat_smile:

Celluxot tudok adni ha szükséges lenne :joy::joy::joy::joy:

@Vaperina_Kinga receptje alapján…

6 kedvelés

Hányszor volt földhöz vágva? :sweat_smile:

Kóstoltad? Vagy te nem vagy olyan türelmetlen mint egyesek? :thinking::joy: