Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Van 2 fül annak kattani kell.

Amikről képeket tettél fel, azok a hosszúak, még épek, sértetlenek nálam is. Az a kicsi rövid, amihez csak a fém menetes részek voltak meg, azt úgy kaptam betekintő nélkül, abba ragasztottam üveget. Csak le kel fotóznom, mert nem tudom, ezeket a képeket miért tetted fel?

Én kérek elnézést többé nem szólok.(hozzád)

De miért? Már megint min sértődtél meg? Tényleg teljesen érthetetlen vagy. :face_with_head_bandage:
Azt hittem, más is tud osztozni az örömömben, hogy jó hozzá a Dvarw legrövidebb üvegje, erre fel azt kapom, hogy nem szólnak többé hozzám.

Gyártják őket betekintővel. Azt küldte Jani. Megint ragasztgatsz… A hő hatására meglágyulhat, bocsathat ki magából káros anyagot.

4 kedvelés

Nézem… Köszönöm Jani! :kissing_heart:

Saját felelősségemre vállalom. Ha nem válik be, visszateszem rá a hosszú, eredeti palástot. ennyi. Volt a dobozban egy pár fém is, csak úgy üresen, natúr. Nem firtattam soha, hogy azt ki törte el, így jött.

@Janos_Groszeibl ez a barna leheletvékony cucc, befolyásol valamit a gomb tetején? :thinking:

szigetelésre gondolsz?

Nem tudom az e, de nézd, elcsúszott. :confused:

szigetelés dobd ki csak utban van…

Oksi. Nehéz hozzáférni, még eddig nem sikerült a lábakat visszanyomni. Remélem jól értettem amit írtál.

1 kedvelés

A testen lévő gomb müanyg lábait kell vissza nyomni a modban lévő gombon a szigetelést kukázni…

Azt hiszem tudom miről beszélsz​:crazy_face:

1 kedvelés

Ez az a megoldás, amit sohasem szerettem. Egy csupasz lemezrugó adja az érintkezést a nyomtatott áramkörön kialakított érintkezők között. Jobb lenne egy zárt házas, stabil mikrókapcsolóra kicserélni, ha volna elég hely. A képek alapján azt nem tudom megítélni.

Oksi, mindjárt kicsérelem. :sweat_smile: Ez van Ferenc, ebből kell “építkezni”. :woman_shrugging:

Ha a nyomógomb fémből van, akkor kell alá a szigetelő. Ha az műanyag a nyomógomb, arról kell gondoskodni, hogy pontosan a közepét nyomja, mert különben hatástalan.

Ki esett az egész, eddig az egyik tartotta. És elképzelhető, hogy letört egy láb. :confused: Látom már, hova nyomjam vissza, de valamiért mégsem akarja,hogy visszategyem. Bár így, hogy egy láb ott maradt a board-on, van értelme még visszatenni? Jól elcsesztem asszem.

1 kedvelés

Másra nem tudok gondolni a képességeimmel mint hogy ez egy egy JEL :flushed:

Igen, ez annak a jele, hogy hozzányúltam. :sweat_smile: Gondoltam, csak egy kis gombocska, aha… :confused:

1 kedvelés