Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Köszönöm. :hugs: Jelzem majd, hol tartok. Még előtte veszek egy nagy levegőt. :sweat_smile:

1 kedvelés

Próbáld kivülről nem hiszem hogy oda be jutott valami…

2 kedvelés

Először nem reagált a tüzelésre, meg semmire sem, utána meg beragadt. De nem hallom azt a laza kattanást nyomásra, mint a barnánál. :confused: Egyébként a Vmd 89-et számtech boltban vettem, ha valakit érdekel, ilyen helyen keresse. :slightly_smiling_face: Máshol nem találtam.

1 kedvelés

Floravitán is van csak spriccelős flakonba kell át önteni mert literben van…

Ezt jó tudni. :hugs:

1 kedvelés

Tessék kérdezni… :slightly_smiling_face:

Tudom amúgy mi lesz a baj. Párszor elvittem munkába. :confused: Mindenhova van bejárásom, műhelybe is. Lehet valami belekerült. De mindjárt “kiveszem”. Soha többé nem viszem be, csak a Captain-t. Az bírja.

4 kedvelés

Picit jobb lett, már hébe-hóba kattan egyet, de nehéz nyomni.

2 kedvelés

Küldd el van itt gombom ki cserélem…

2 kedvelés

Beragadt megint. Egyszer megpróbálom kitakaritani. Már benne vagyok a lendületben. Ha ilyen marad, küldöm. :kissing_heart: Köszönöm előre is.

Hagyd ázni maj újra fújd és nyomizd…

1 kedvelés

Én meg a Dvarw MTL FL legalacsonyabb tartozék kvarcüveg palástját beleragasztottam a By-ka V7 -be. Már nincsen cellux. Jól néz ki, a ragasztás meg vizsgázik. Ha jól tudom, a ragasztók általában a kikeményedés után már nem bocsátanak ki káros anyagot. Ha mégsem, akkor is másképp nem lehet megoldani. Pedig tetszik nekem az üvegablak. Kár, hogy azzal nem gyártják őket.

Szedd szét, ha kosz van ott az nem megy sehová. De az is lehet más a baj. Max darabokban küldöd Janinak. :grin:

image
image

Nekem mind 1…

Megszűnt minden kattanás. Szétszedtem. Feljött az egész gomb. Elengedte 2 helyen a forrasztás. Nem tudok jobb fotót, bocsi.


Ahogy nyomkodtam, gondolom ekkor mászott el a helyéről.

A barnát csak azért szedtem szét, hogy lássam, hogy kéne lennie. De azt is megfújom, ha már itt van…

Vissza kell tolni…

Visszatoltam… De nem tűnik stabilnak.

1 kedvelés