Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

dani esetében inkább a tankok aljára tenném a szigszalagot…kizárt, hogy utána is karcoljon

Én meg sehova nem tennék szigetelőszalagot. Akkor már inkább a gumi gyűrű a tank alá

Küld majd el tisztitásra…Szerintem ez semmi…De ez nem kötelező dolog mindenki azt használ amit akar…mi a danit… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Igen, most láttam nagyitasban, hogy nem árt neki egy kis tisztítás :joy::thinking:

1 kedvelés

Ez a szigetelő szalag elég gány kb 150ft egy gumi gyürű

1 kedvelés

oké jogos, tanknál meg a tisztitásnál gázos

Talán @Zoli76 Lunáján láttam anno, hogy valami köralakú zöld cucc volt ráragasztva…esztétikusabb egy olyan pl feketében mint a szigszalag (ami engem kevésbé zavarna mint a 100k-s modon a karc)

1 kedvelés

Nekem most jottek meg ezek a vekony 22- es fekete gumialatetek. Az jo a tank es dani koze.

1 kedvelés

https://www.aromaparadise.hu/steamer-mods-karcolasvedo-gumigyuru-22mm
ezek vannak néha használom néha nem ha zavar a karc kipolirozom évek óta működnek a danijaim ezekből csak azért veszek másikat mert akarok egy másik színt is nem azért mert tönkre ment…

1 kedvelés

És itt kapni is lehet. :sweat_smile:

De ez a műanyag nem?

1 kedvelés

Igen, ilyen van neked is.

Ott is csak idővel megvettem mind… :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face:
A műanyag nem jó vastag…

Engem nem zavar a vastag. :grin:

Hiddel van az a helyzet,hogy megkönyeznéd a vastagot…És lehet fóliát is tenni rá egy időben azt használtam…

Persze, de ha a jó végén vagy. :rofl:

Engem nem zavar, ráraktam minden szettre, pedig csak a dani ilyen szar. :sweat_smile:

Ha valaki nem tudja mit kell keresni észre sem venni.

Viszont tartós, újrahasználható szétszedés után.

1 kedvelés

Ezek a gumik se szakadnak nincs váratlan baleset :slightly_smiling_face:

Nekem is van pár ilyen bimbó takaróm spec egy van elöl :rofl:. Kis tekecselés így délutanra + alkohol. Mert megérdemlem :grin:

6 kedvelés

Mi mást is csinálnánk így vasárnap ebéd után :rofl:

5 kedvelés

Látom neked is úgy van mint @Robertino_daf -nak…