Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Ha meg eszed elküldöm… :joy:

Folyasztószer…

Ti mennyi ideig tartjátok a kazán darabjait tisztító lében vagy vízben?
Nekem nincs olyan, hogyismondják ultrahangosizé…

Pár percig szoktam mosogató+meleg víz, aztán fogkefe. Ha nem segít és látok még dzsuvát akkor megy citromlébe 20 percre.

5 kedvelés

Halk sincs? :roll_eyes:

Hatékony mosással akár fél perc. :slightly_smiling_face: Az ultrahangos felesleges nonstop, elég csak 2-3 alkalmanként.

6 kedvelés

Én is a gyerektől lízingelt kis fogkefével elsikálom, leöblít. Ennyi.

3 kedvelés

Igen, igen, az enyém keményebb és vastagabb. :rofl:

Egyébként a dani a legkönyebben megkarcolható mod evör, 2x raktam gyűrű nélkül már látszik.

Talán még a kemény gyűrű is felkarcolja :smiling_imp:

En is igy vagyok. Miota megvan a micro 3x vettem le a tankot es mar nyoma van.

1 kedvelés

Igazi minőségi darab? :rofl:
Vicc nélkül azért ilyen árfekvés mellett ez kínos.

2 fémet összetekersz az karcolodik…

1 kedvelés

Pl a Swag2 valahogy nem akar karcolódni (arra nem tettem szigszalagot)…mondjuk sosem szorítok rá tankot semelyikre sem, könnyedén két ujjal rácsavarni elég

1 kedvelés

Nekem most a Pico volt épp a kezemügyében, letekertem, az se karcos, bár ez ilyen várárok kiképzésű, az mondjuk nehezen tud karcolódni :sweat_smile:

Hát a Danik ílyen szarok ennyi… :joy:

Minimálisan karcolódik, de nem mindegyik tankkal. Egyébként meg bocsi mindenkitől akit zavar, de ha rajta van a tank (márpedig azért van, hogy használja az ember lánya/fia) akkor úgysem látszik :thinking::slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Nekem nincsenek össze karcolva…

Igen, ez valahogy nem jött össze, lehet a felületkezelés érzékeny, nem tudom. Viszont lehet rátenni fanszi tank alátétet, így tovább emeli a kisujjeltartós életérzést, jobban elválnak a danisok a többiektől, szóval ez nem bug, ez fícsőr. :rofl:

Csak a paradicsomos gumi,a másfajta műanyag karcol.

Nekem ennyire van a fekete, amit 1 éve napi rendszerességgel használok.

3 kedvelés

Jó, de érted, az akirát 2 évig használtam nyoma sem volt neki. Az meg pont elég ha én látom, amikor leveszem a tankot. :sweat_smile: