Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Az a kék papírdarab leánykorában jó sok kacatot megért​:grin:
Igazi antik darab

2 kedvelés

A családban mindig is az én reszortom volt a kémény pucolás. Azért is dokumentáltam, mert a chimney karbantartás témája is ide való. A lenti képen egyértelműen látszik, hogy mi történik akkor, ha valaki éget és nem párologtat:


:wink:

5 kedvelés

…mert, van aki még mindig tolja a km-et…:blush::slightly_smiling_face::smiley:

12 kedvelés

Lassan palacsintát, bár a palacsintanapot lekéstük, de szerintem így is jó lesz.

8 kedvelés

Én a palancsitanap tiszteletére egy jó kis csilisbabot készítek. :rofl:

4 kedvelés

Jó reggelt!

12 kedvelés

Jo rggelt. Hasznal valaki a mod es a tank kozott ilyen 510 alatetet. Karcolasok ellen?

1 kedvelés

Igen inenn:
https://www.aromaparadise.hu/steamer-mods-karcolasvedo-gumigyuru-22mm

1 kedvelés

Nem befolyasolja az erintkezest. Gondolom nem. Vagy ha igen tekerni kell az 510- en.

Van olyan tank amelyiknél igen állitani kell az 510-en

2 kedvelés

Vannak halál vékonyak is, műanyag (nekem is van 2 olyan IS), az 0.4 mm.
@Ispy -től :hugs:is kaptam, az keményebb, vastagabb. Ott egy esetben kellett állítanom. De modja válogatja :slightly_smiling_face:a jobb 510 csatik rugósak. A középérintkező meg a legtöbb esetben a tankokon menetes.

1 kedvelés

Ezek elég vékonyak itt nem nagyon kell állitani egy tankomnál kellett csak …

Ok. Ilyen van nekem is. Be raktam a dani es a prime koze. Mert mar van egy par karc a danin.
Mas. A kalibralas mar ugy gondolom jo lett. Nekem 240 C korul vannak jo izzek.

Nekem a brunhilde+prime pároson nem volt jó az érintkezés. Mivel egyiken se lehet állítani a csatlakozót repült a gyűrű. Hérákra rá se tettem, azok a prime-al nem is működnek.

2 kedvelés

Ja es eppen keve es pofekeles.

4 kedvelés

A Prime-ok alja is csavaros :slightly_smiling_face:tekerd kintebb.

Akkor szétesik. Az tartja össze a deck-et.

két keskeny csík szigszalag jobbról-balról az 510es csati mellé és ‘problem solved’…mármint az alátét helyett. Nem kell fel-le pakolgatni, nem látszik ki a tank alól és piszok vékony. Néha a legegyszerűbb megoldás a legjobb

Tévedsz Zoli…Bea mondja jól…

1 kedvelés

Neked is jó reggelt. Az ott puding akar lenni?:sweat_smile:
Szerintem alkoholos tisztító…