Mystic Juice - Luxury Lemon Tart

IMG_20220929_190344
Mystic Juice - Luxury Lemon Tart
Kiszerelés: 12ml aroma, 60ml flakonban
Gyártó: Anglia
Setup: Single DL RTA, 27W, 70VG/30PG
A Mystic Juice prémium minőségű aromáiról, egyedi jellemzőiről és hosszantartó ízeiről ismert. Jó pár ízt próbáltam már a gyártótól, mindig hozta a minőséget, amiben nem csalódtam. A Lemon Tart egy citromos, sütis világot képvisel, nem is akármilyen minőségben. Majdnem lekéstem a tesztről, mivel igen csak gyorsan elfogyott a 60ml. Éppen annyi maradt, hogy most írás közben tudjam pöfékelni. Citrom és süti, nem bonyolították túl, egyszerű és nagyszerű ízekre törekedett a gyártó. Befele a citrom érződik, kifelé pedig már húzza magával a sütemény ízét is. Enyhén édes és savanyú is. Egész nap lehet szívni, amíg a tekerés le nem ég, bár én a 60ml után cseréltem csak a tekerést. Nem volt megégve, barnára volt színeződve a vatta, tehát bírta volna még. Visszatérve az ízekre, a citrom nem túl erős viszont enyhén savanykás, ami élethűvé teszi. A süteménynek piskótás, tortás íze van, de igazából teljesen mindegy melyikhez is hasonlítjuk, mert piszkosul finom. Ha egy kategóriába kellene sorolnom, akkor az általam kitaláltak közül az „Ezért érdemes Vapel-ni” –be raknám. Az ára rendben van, a design mint a többi íznél is, prémium, íz és illat nagyon jól sikerül, mindent egybe véve ott van a legjobb Lemon Tart-ok között.

4 kedvelés