Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Egyetértek!

1 kedvelés

Ez igaz,de a mi fiunk :rofl:

5 kedvelés

Ez igaz sokat költöttem erre…mert magyar…

5 kedvelés

Ti ketten értékelni fogjátok…most kaptam emailt, hogy holnap kézbesítik a csomagom (Mondjuk csak húsvétkor kapom meg, mert angoloktòl nem rendeltem itthonra) de egy extrem v3 titanium vár majd kint rám :blush::smiling_face_with_three_hearts:

5 kedvelés

Másoknak meg csak ez létezik :upside_down_face:

2 kedvelés

Az nagyon jó…Gratulálok!Majd kérjük a véleményt.Már többször gondolkodtam rajta…

2 kedvelés

Mondjuk én az s-t rendeltem, és abba a legkisebb aksi megy, de most nekem a méret volt a lényeg :blush:
Ha fél napig bírja vele, akkor jó lesz.

1 kedvelés

Hát azt nem hiszem használtam 18350aksis modot mondjuk mechát és sok ml. Levest szívok naponta.Ha azt veszük ebbe milyen az elektronika akkor akkár lehet is…

Meglátjuk. Mellette itt a másik. Meg két aksi jön hozzá.
Egyébként az is szempont volt, hogy ha rövidebb, talán nem lesz annyira borulékony​:blush:

1 kedvelés

Cső modot csak fektettve ted le ByKa nem folyik meg…vagy tartóba…pláne amibe elektronika van.

3 kedvelés

Látom itt csőfertőzés van :grin::grin:

2 kedvelés

Köszi, figyelni fogok rá!
Táskában mindig kis szütyőben :joy: hordom a cuccot, és nyílván eldől, de eszembe nem jutott volna asztalon fektetve tartani.

1 kedvelés

Már a vape pályafutásom elején nézegettem őket, de mindig csak mecha jött szembe :blush:

3 kedvelés

Pár modom eltávozott így…régi egok egy dölést se mindig bírtak…volt köztük halhatattlan is

2 kedvelés

Első megnyílvánulásom felétek eddig csak olvasgattam de gondoltam megmutatom nektek miket nyüstölök :sweat_smile:
A wotofo PS dualhoz úton van egy dovpo top side skounker mod március 4 óta :sleepy:
Jelenleg egy mod van a bírtokomban a képen látható geekvape L200 nagyon megvagyok vele elégedve :blush:
Hírtelen ennyit tudtam most hozzá tenni a temához de kérdésekre ha felmerülnének szívesen válaszolok :grinning:

16 kedvelés

Érdekes, nekem az ego bírta :blush:

1 kedvelés

Üdv köztünk :blush:

2 kedvelés

szia!
szép csapat!

2 kedvelés

szép estét mindenkinek reggel melo sajnos ez a korán kelés a halálom​:blush::wink::sweat_smile:

15 kedvelés

A mellékes csapat havonta frissülni meg bővülni szokott
(Az a 10 es már elmegy boosterre :grimacing:)
Tervben van egy nagyobb tároló kidolgozása mert a jelenlegi tele van :sweat_smile:
Használtam egy időben 120ml üveg tárolókat érlelésre amikor nagy tételben kellett érlelni és csak limitált mennyiségben volt flakonom ami most se változott :grinning:

13 kedvelés