Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Miért panaszkodnék, nem is értem, de mindegy is. Lényeg, hogy Ispy egy úr. Ennyi. :blush: Gratulálok hozzá. Használd egészséggel. :hugs:

5 kedvelés

Mert most már bátrabban mehetek 1 ohm alá a tekerésekkel. De az SS huzal akkor sem akar a kedvencem lenni egyelőre. Annál asszociáltam először a döglött egérre, amikor kokszos lett. Szerintem azt nem sokat érdemes kiégetni. A Ni80 viszont, minél többször égetem, annál jobb ízű lesz.

2 kedvelés

Én nem piszkálásból írtam, se nem panaszkodtam. De már megértettem, hogy miért voltál kiakadva, ezért elnézést. Mecháról első körben úgy emlékszem nem volt szó, csak a tankokról. Azért is adtam, mert egyrészt nem használtam, másrészt mert nagyon ízes a kicsike, harmadrészt meg szerettem volna örömet szerezni. Amilyen setup-al küldtem, az a legjobb bele, de persze szabad a vásár, kísérletezz nyugodtan. Legyen bennük sok örömöd. :hugs:

7 kedvelés

Minden variáns még nem lett benne kipróbálva. Csak ezen teljesen kinyitva minden, az felel meg a By-ka 1 lyuk szellőzésnek. Amazt meg ki lehet nyitni 5 lyukra, valóban nehéz őket összehasonlítani.

3 kedvelés


Piros,piros,piros…:star_struck: szép estét :kissing_heart:

9 kedvelés

Szép ,háromszor​:blush:

4 kedvelés

Nem küldtem el :flushed:ez lemaradt :flushed:
Melyik a legszebb piros ? :blush:

1 kedvelés


Most finom :blush: Vapehouse dohány vaníliapuding​:grin: tudom,tudom :rofl:

9 kedvelés

Hát ez mi azon a szép modon? :rofl:

3 kedvelés

Kicsi magyar vasdarab​:rofl:de most tényleg jó:blush:ma ő volt a soros :grin:

5 kedvelés

Ez nem jól hangzik :rofl: :rofl:(soros)szítokszó

3 kedvelés

Ez igaz,de gyümölcsöt sem eszem :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

A tiédnek is Darth Vader kölcsönzi a hangját? :blush::joy::flushed:
Én ezt nem szeretem benne

5 kedvelés

Azt én se nehogy már inkább kifacsarom :rofl:

3 kedvelés

Nem :flushed:
1.2 levegővel csak a "porlasztás "sercegés hallatszik :blush:

5 kedvelés

Lehet rosszul van össze rakva a levegöző elött van az oszlop…?

3 kedvelés

A levegőző alatt az oszlop… Hát nem tudom :blush: majd szétszedem.
Egyébként nekem is sercegős hangja van ahogy @Zolika írja, de túl hangosnak tűnik, lehet csak nekem

4 kedvelés

Eddig még nem sípolt,kivéve mikor "never forget ":rofl::rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

ByKa-hoz képest nagyon hangos

3 kedvelés

Nem sípol nekem se “csak” serceg. Ha lejjebb veszem a Wattot, hogy a sercegés számomra tolerálható legyen, akkor meg nem nagyon van íz.
Tuti a vattával rontom el… Vagy nem :joy:

2 kedvelés