Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape


Szép jó estét mindenkinek… :smiling_face:

12 kedvelés

Szia, nekem meg eleg friss a wotofo ps dual, igy 1-2 infót szivesen fogadnék tolled, ha mar regota hasznalod. Milyen mesh lapokat használsz? A gyari 0.3-ast nem tudok sehonnan szerezni. Most kanthal a1 et hasznalok, elotte ni80 meg ss is volt kipróbálva, de nekem olyan mintha 4-5 nap múlva az izek eltompulnanak. En sorba kötve hasznalom hogy osszeadodjanak az ohm ertekek.

Neked mi a tapasztalatod vele? Milyen lapokat (ohm ertekut) hasznalsz mekkora watton?

Amugy azt hittem hogy zabalni fogja a liquidet, de 10-11 napig siman eleg 100-120 ml. Single mesh-el is max 11-12 napig volt eleg :slight_smile:

5 kedvelés

Szia nálam pár hete van de eddig csak pozitívumot tudok róla mondani :grinning: kezdetben a gyári lapokat használtam sorosan kötve egy ideje steam crave lapokat használok ha jól emlékszem 0.15 ohmos lapok amiket 60 watton hajtok 70vg/30pg toxic rampage S&V liquiddel használtam de megzabálta a gyári lapokat csak kíváncsiságból cseréltem le ami most benne van azt jobban megritkítottam a kelleténél emiatt csöpögtetés (locsolás… :joy:) után 1-2 alkalommal megfolyt a levegőzésnél de ez tényleg csak a túlritkított vatta miatt történt első építésnél semmi folyás nem volt
Az ízeket jól kiadta nekem de hozzá kell tegyem hogy melóban sokan vapelnek így gyakran ízteszteket végeztem emiatt gyakran új ízek voltak benne
Az íz vesztés lehet nálad csak amiatt van hogy hozzá szoksz :frowning: megpróbálhatod néha más ízzel csepegtetni hátha jobban vissza jönnek az ízek

Ui: amikor csöpögtettem más ízt a játékosba az dominált kollegámnak oda adtam ő érezte az eredetit is benne de én csak azt amit utólag csöpögtettem rá

Remélem sikerült korrekt választ adnom a kérdésedre :slight_smile:

Gyári wotofo sorosan 0.6 ohm 45w
Steam crave sorosan 0.3 ohm 60w

4 kedvelés

Nem fogsz csalódni benne az tuti! Gyurival csináltatsz hozzá egy egyedi tokot azt viheted minden hova is!:smiley:

2 kedvelés

János Extrem v3 chipet honnan lehet rendelni? Nagyon kéne!:grin:

1 kedvelés

Gyurival csináltatok tokot, de ki az a Gyuri? :joy::blush:

2 kedvelés

Szia!
Gyárból írj nekik…

2 kedvelés

Póra György @Elek_Segits majd megmondja az elérhetőségét ha nem akkor előkeresem én…

3 kedvelés

Köszönöm :blush:

4 kedvelés

Pipához kéne. A legmegbízhatóbb egy vezérlő gombos chip. Szóval ezt csak úgy webshopból nem tudom beszerezni?

2 kedvelés

Voltak régen de ma már nem láttam sehol

2 kedvelés

Köszi! Akkor alighanem dobok nekik egy mailt hátha!

3 kedvelés

Délelőtti nagykémény PS dualnak a goon 810 es szipkájával részben esztétika miatt raktam rá mert SS kivitel meg piros szipka jobban néz ki de a gyakorlatban nincs rá panaszom nem úgy mint amikor a saját tankján volt egy napot bírtam vele mivel alacsony maga a PS dual meg széles így nem volt annyira jó érzés használni de ezt embere válogatja :grinning:

16 kedvelés

Végre pihi…

15 kedvelés

Ez milyen tank?.DRAM?
Mondjuk mintegy milyen :blush:
Szép!

7 kedvelés

DRAM 4 igen…ajánlom nem csak szép…

5 kedvelés

Köszönöm!!!

2 kedvelés

Már előre megleptem magam születésnapra a mod -al amihez húsvétkor jutok hozzá, úgyhogy egyelőre pause van​:blush:

6 kedvelés

Évekre előre vagyok… :rofl: :rofl:

5 kedvelés

Sejtem :joy::joy: én egyelőre ellenállok, legalábbis egy darabig.
Nekem egyébként bejött az ares2 is, és eddig nem tudtam, hogy van belőle 22mm-es. Viszont ahonnan a mod jön az angoloktòl ott láttam, úgyhogy most az lesz majd az új tesztalany :blush:
És hát az jóval olcsóbb is :blush:

3 kedvelés