Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Sokkal elegánsabb,mint a matt palástok,gratulálok hozzá:+1:Ez am pc palást vagy valóban üveg?

3 kedvelés

Egy nagyon vékony imbuszra tekertem fel,sztem sincs vele baj alaphangon sem vatta nélkül,csak nálam a nagyobbik Genesis van azthiszem 6ml talán a kapacitása és fele alatt már nem úgy szállít a mesh kb mint a Hildánál a sodrony,de a 1/4 énél ezzel a módszerel is kaptam 1-2 dryhitet,nem értem már a dolgot,pedig tartom az állításom,hogy így az 1 coilos betétel remek ízeket hoz,végülis ehhez nincs is 2 coilos terelő betét(vagy minek hívjam),de jó így csak ezek a dryhitek zavarnak,1/2 alatt vagy döntve szívom vagy 3-4 slukk és dry hitel​:thinking:

3 kedvelés

Ez rendes üveg.

4 kedvelés


Irány melózni… :smiling_face:

Hozzávalók is mellettem vannak… :smiling_face:

12 kedvelés

Szia Robi! :slightly_smiling_face:
Vigyázz magadra,a melóhoz sok kitartást!
Várunk vissza. :hugs:

7 kedvelés

Nem megyek én a világ végére, csak németbe. :smiling_face: De itt leszek én is a háttérben és én is vigyázok rátok. :smiling_face: :smiling_face: :smiling_face:

10 kedvelés

Jó reggelt kolléga! Balesetmentes jó gurit! Ahogy elnézem visznek úgyhogy kitartást!

6 kedvelés

Vigyázz magadra! Ezt a havazás valamelyik tankodból csináltad? :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

9 kedvelés

Hó eleje van. Nem? De.:rofl:

A komám mutatja videón, lent a telken mekkora hó van. Mire én:

  • Azt a qurva, de elaludtam!!! Karácsony vót má, nem tudod???
9 kedvelés

“Külvárosban születtem én,
Ahol a gyárkémények füstje kemény”

Úgy mint b-j:

  • TPA Red Oak
  • TPA Cubano (javítva)
  • Journey Mild Seven
  • TPA M -Type
18 kedvelés

Jó reggelt. :blush: Nálam még azt tart. :sweat_smile:

@Balazs_Samu_Nagy mindig emlékeztetsz rá, hogy mit kell tennem, ha meg makacsolja magát egy tankom. A zene mindig segít!

“Ébren álmodsz minden éjjel,
szemben állsz a sötétséggel,
életed sok nehéz percét messze hajítanád.
Erőssé tesz, mi nem pusztít el,
állj talpra, és sohase add fel!
Halld meg mindig önmagadban a túlélő szavát!”

(End Of Paradise - Hétköznapi túlélő)

S láss csodát, a Trio eddig úgy muzsikál ahogy illik! :blush:

14 kedvelés

Jó reggelt János szervusztok !

Igen a T34-85M es tankból ! :grin: :wink: :innocent:

7 kedvelés

akkor az aszfaltnak is annyi… :slightly_smiling_face: mondjuk nálunk nem veszed észre az út minőségen ha elmegy egy tank… :slightly_smiling_face: Jó reggelt @Atis !

6 kedvelés

D.R.A.M. IV szinte a tökéletesség határán a Görögök szépsége,de csak szinte! Az elv amit a gyártó ígér működik rendesen. A levegőzése úgy lett megtervezte, hogy akármilyen erővel szívom nem tudom lerántani a tekerésről a gőzt! Szuper elv és a kivitelezésre jár az 5 csillag. Kinézet-esztétika számomra 5. Menetezés, tömítések 5. Na de a szét-összeszerelés nem egyszerű folyamat és hamar sérülés okozható a testen. Jó indulattal 3. Ugyan ez a véleményem a feltöltési mechanizmusról is!

12 kedvelés

Érdekes amit írsz nekem szépen kézzel nyitható a feltöltő a szét szerelés az néha kell a műanyag összeszoritható csipesz az ígaz…Lehet még új az o gyűrű be kell kenni…

5 kedvelés

Szia Jani. Nem magára a feltöltő kupakra gondolok. Hanem magára a mechanizmusra. Lehet ha jobban bejáródik könnyebb lesz a léellátás elzárása, megnyitása. De egyenlőre rémálom. Maga a deck szét és összeszerelése egy levegő pin cseréhez. Na kérlek az meg aztán megér egy nagy misét! :grinning_face_with_smiling_eyes:

5 kedvelés

szia!
Nekem azért nincs gondom ezzel mert:afc be van lőve nem cserélem .Feltölteni meg minden tankot úgy szoktam mint a kayfunt…De csak neked mondom másnak nem :slightly_smiling_face: nem zárom a lé ellátót kinyitom a tetejét felöntöm 3/4ig vissza a kupak amikor fog az o gyürű fejre forditom és meghúzom.És Go.

6 kedvelés

Ügyes! Jó ötlet! De kérdem én majd, 200eurós kazánnál ez normális. Kicsit nem figyel oda az ember és le is amortizálja! És akkor apró részletekbe bele sem mentem. Szóval ja! De ízre-gőzre hozza a tökéleteset. Minden szálhuzal, plussz clapton bepróbálva mindegyiket tökéletesen kezeli.

5 kedvelés

Alapjába véve igazat adok de az íze jó ezt nézd…és mondjuk a más nyűgöst is ismerünk egy párat.Valahol ez is közre játszik amit írsz abba hogy teljesen át álltam a byka-ra mind ezek a nyűgők nincsenek egyszerű mint a szög az összes rta-rdta-juk.Nem kell különlegessen semmit variálni valamit tekersz bele valamilyen valamennyi vattát bele húzol és adja…Ajánlom figyelmedbe őket… :slightly_smiling_face:

4 kedvelés