Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

a taifun gtr ben ni 80-at 28_40 et
használom klassz :ok_hand: :wink:

3 kedvelés

By-Ka-ba még nem probáltam most át tekertem mind a 3db rta-t tesztelem kiderül…

5 kedvelés

Egy kis tapasztalat a claptonról:mind 0.7ohm 13watt nekem egy ídő után meleg…át raktam Tc-be ott kíváló.Íz más mint amit meg szoktam …:slightly_smiling_face: Th ütős…

8 kedvelés

És milyen az Annubis?
Nem tudom hogy a desszert dohányos dolgok bejönnek e nekem. Egyelőre egy Omerta Boss vár kipróbálásra, de első kostolásra nem győzött meg.
Ja és kíváncsi vagyok a másik kettőre is

1 kedvelés

Szia!
Én is sourcemore-ról várok egy nagyobb csomagot (Innokin Ares 2 + coolfire z80, Vatta, huzal…stb), amit ma egy hónapja rendeltem meg és 15.-én lesz egy hónapja hogy postára adták.
Remélem hamarosan érkezik mert már kezdek aggódni :smiley:

1 kedvelés

nem tudod nyomon követni a posta appon?

De, nézem is napi szinten, de 27 óta nem volt változás az állapotban

2 kedvelés

ha e hónap végéig nem jön meg akkor van gond majd szerintem akkor fel kell venni a kapcsolatot vagy a postával vagy a sourcemoral szerintem,nekem is jön még egy modom de azt itt vettem Magyarban késztől avval nem lesz gondom most​:blush:

1 kedvelés

Szia.Írtam azt hiszem a kép alá a másik posztban,hogy érzem a vanília pudingot,ami jó is.Biztos más érzi a kekszet is.Egy kicsit zavar a lágy dohány.De mit is várok,mikor ez lágy dohány vanília pudinggal és keksszel​:joy::joy::joy:
A másik kettő ma már 6 napos…de még csak most kezdek főzni,így nem hiszem,hogy lesz időm 2 tankot totál szétszedni,elmosni,megtekerni,hogy kipróbáljam őket​:cry:

1 kedvelés

A kis csapat. Kicsit szaporodtunk.

11 kedvelés

Szép csapat! Gratulálok! Ne vegyük szó szerint a szaporodást :grin: :rofl:

4 kedvelés

Aztak…va​:shushing_face:szép család :blush:ennyire jók a fevek?:blush:
A Dani bácsikról meg hát na…:smiling_face_with_three_hearts:
A jézuskának lehet már írni ilyenkor ? :grin::grin::grin::grin:

6 kedvelés

Ferenc régi Dicodes fan…Én csak a Fevet nem értem nekem nem sikerült megbarátkozni velük…

3 kedvelés

12 bejegyzést új témára osztott fel: Dicodes kibeszélő

Gratulálok gyönyörűek !:handshake:


:dash::ok_hand::wind_face:

11 kedvelés

Szép ez a fa pipa​:heart_eyes:

2 kedvelés

Van kb 50 tankom. Most a FEV és a VG 3 mini viszi a prímet. A VG V 3 miniből, van egy eredeti, na az üt.A 23-as Danin van.
A Fevek a gyári levezetővel, tökéletesek. Vatta, üvegszál, nekem sem vált be.

6 kedvelés

Köszönöm :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

15 kedvelés