Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Szia @Andras_Budai,
ha jól emlékszem akkor te nézegetted a Vandy Vape Requiem-et ugye?

Gondolom az MTL top cap lehetőség miatt is. Na meg szép, az biztos. Nekem van, de a mecha bf kit verzió, ami tovább lett fejlesztve. Jó-jó de nincs finomhangolása. Ha rám hallgatsz akkor a Nitrous-t választod. Ha járkálsz Budapest környékén (látom Fejér megyében laksz) szívesen odaadom kipróbálásra és így nem veszel zsákbamacskát.
:no_smoking:Only vaping!

3 kedvelés

Miért is? :laughing:

2 kedvelés

Az agyam mást diktál a valóságról :sweat_smile:

1 kedvelés

Nézegettem én már szinte mindent, a requiem-et is. :grin: Kezdek rájönni, hogy a szűkebb dl lehet a megfelelő számomra (és majd később talán az mtl). Nagyon kedves vagy, köszönöm az ajánlatot. Jelenleg még vidéken dolgozom, ritkán járok a fővárosban. De hétfőn megyek egy állásinterjúra, ha összejön akkor keresni foglak a próbával kapcsolatban. :wink:

1 kedvelés

Üdv Vaperinák és Vaperek!
A mai napra egy kis old cuccos,Aspire c5,4.25V-on :slightly_smiling_face:

11 kedvelés

Most,hogy vègre kisütött a nap,ès jók a fènyviszonyok,már nagyon várom azt a kèpet. :grinning:

1 kedvelés

Jajj,bocsánat :grin:itt vagyok már


:smiling_face_with_three_hearts:

9 kedvelés

Bámulatos ez a hasonlóság. :joy: :joy: :joy:
(Nekem a hosszú fekete drip tip-el jobban a számra áll). :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Régóta porosodott a kayfunom,de mióta előszedtem meg nem bírom lerakni​:grin:

12 kedvelés

Nekem valamiért a legkisebb jött be,azóta ezt használom és majdnem minden tankomat 18-20 watton ,mert itt klassz az ízük​:grin:

3 kedvelés

@Zolika,ès ezt most nem csak neked írom. :slightly_smiling_face:
Tegnap dèlelőtt mikor a srácok segítettek belőni az első nem porlasztós tankom,azóta kezdem kapizsgálni,hogy miről is szól ez az egèsz vape dolog. :slightly_smiling_face:
Eddig heteken, hónapokon keresztül csak olvasgattam róla,de így,hogy most már a helyère került minden,èn is teljesen megfertőződtem. :sweat_smile:
Nagyon örülök,hogy egy ilyen nagyszerű csapat tagja lehetek. :slightly_smiling_face:

10 kedvelés

És ez még nem a vége ,tuti találsz jobb beállításokat más huzalokkal,vattákkal :wink::hugs::dash:

3 kedvelés

Sőt garantálom neked, hogy ami egyszer már jó volt, az majd nem lesz jó. :smile:

5 kedvelés

Ha hiszed,ha nem,már egy következő kis tankocska beszerzésén agyalok,meg aztán kéne alá valami mod is. :joy:
Tudod olyan “melós” cucc. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Nem hittem volna, hogy ez lesz a vége…áááá nem. :sweat_smile:

6 kedvelés

Talán kételkedtél a kitartásomban? :thinking:

2 kedvelés

Nem, biztos voltam benne, hogy lesz az még tovább is, mindig ez a vége, de ez így van jól.

3 kedvelés

Ha már rápróbálok az Anubis-ra,ami dohányos,akkor Kayfun.Abból is a kisebb palást.Hátha tényleg jobb ízeket ad a kicsi.Szegény Yihi-m,nekem így annyira nem tecc.
Nem rossz.Kicsit zavar az lágy dohány​:grimacing:de érzem a vanília pudlingot.De egy kicsit furi nekem.
Remélem a Garrison és az Alfie jobb lesz.Hétfőn este telik le az 5 nap,így kedden majd kipróbálom valamelyiket​:slightly_smiling_face:

12 kedvelés

na végre ide ért vele a posta​:wink::sweat_smile:majd 1 hónap alatt vám nélkül minden nélkül jött a sourcemorol majd jön a teszt mert még sosem volt ilyen modom na nem egy nagy szám az igaz de mtl re jó lesz ez.


lehet rá teszem a triot majd​:wink:

13 kedvelés

Nem szoktam Claptont használni most tanulom :grin: ss316l 28/40 kiváncsi vagyok… :thinking:

10 kedvelés