Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Igen
mert sajnos az egyik modon meglátszik,hogy megkarcolta vagy nem is tudom mi a jó szó rá,a másik mod

Sok van
de egyikbe sem fĂ©r bele az összes cucc​:joy:Így csak ennyit hordok magammal​:joy:Az egy Ă©vvel ezelƑtti Ă­zvaksĂĄgom az egy szettemmel anno,olyan mĂ©ly nyomot hagyott bennem,hogy soha nem szĂ­vok min5 Ă­znĂ©l kevesebbet​:wink:

4 kedvelés

De azĂ©rt vegyĂ©l tĂĄskĂĄt lesz mĂ©g Ășjabb :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Mondhatni nem aprĂłzod el :grin::+1:
De ha olyan a helyzet
lehet hogy én is vinném.

Úgy mĂ©g nem prĂłbĂĄltad, hogy csak 1-2 mod, meg tankok kĂŒlön? BĂ­rja az az 510 menet.

2 kedvelés

Azt én megoldanåm! Hobbiként magamnak csinåltam a körmöm, van itthon egy raklap strassz! :sweat_smile:

3 kedvelés

Nem cserĂ©lgetem a tankokat.Nem szeretem​:joy:

4 kedvelés

Szilikon tokot mindegyik modnak mikor uttaztatod Ă©s mĂĄr gond letudva :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

MibƑl jövök rĂĄ h forrĂł a gƑz? Nekem sztem egyforma minden kĂ©szĂŒlĂ©kben.

1 kedvelés

Amikor szĂ­vod,akkor milyen?Nekem pĂ©ldĂĄul 10 Watton hosszĂș slukkokal olyan kellemesen langyos.Most NI80 szĂĄlhuzalt hasznĂĄlok.
Persze szerintem huzal fĂŒggƑ is a dolog,a Kanthal,gyorsan felizzik,de gyorsan vissza is hƱl.Ott tapasztalatom szerint elĂ©g a 8-9 Watt.
De szigorĂșan ez csak az Ă©n vĂ©lemĂ©nyem.

3 kedvelés

Nekem is jelenleg ni80 28ga huzal van 2.5 magon, 7 menet, 11.7 watton. ElĂ©ggĂ© kellemes igy. AmĂșgy picit csorog az orrom, es lehet emiatt nem Ă©rzem annyira.

AmĂșgy cseppet sem kaparja a torkomat.

7 kedvelés

Ez most kettes mag,ha jĂłl emlĂškszem 5 menettel.

5 kedvelés

Hozzåtartozik a dologhoz,hogy Ún inkåbb a szƱk mtl-t kedvelem.

4 kedvelés

Szervusztok ! Szervusz Robi !

Onnan , hogy Ă©geti a szĂĄdat ! :grin: Mintha forrĂł levest kanalaznĂĄl ! :rofl: :rofl: :rofl:
A rövid kĂ©mĂ©nyeseknĂ©l Ă©s az RDA-knĂĄl lehet jobban tapasztalni , de nekem a dvarwal is sikerĂŒlt !

3 kedvelés

Így vagyok ezzel Ă©n is. A hildĂĄban is csakis azĂ©rt van az 1.4-es afc mert az ennĂ©l kisebbekkel nagyon melegszik a topcap

2 kedvelés

Ez nekem messze nem olyan Ă©rzĂ©s
 :smiling_face:Viszont, Ășgy igyekszem megtekerni a kazĂĄnjaimat, h az adott beĂĄllĂ­tĂĄsokkal 15 watt fölĂ© sosem megyek. Nem is Ă©rtem h rĂ©gebben amikor mĂ©g dl-ben toltam, akkor hogy bĂ­rtam el azt a 50-60 wattot


2 kedvelés

Úgy lĂĄtom ez a hilda elĂ©g szeszĂ©lyes tud lenni. :slightly_smiling_face:
Ha Kinga Ășgy dönt,hogy megvĂĄlik a Berserker tankjĂĄtĂłl,tudjĂĄtok,Ă©n vagyok az elsƑ szĂĄmĂș vevƑ rĂĄ.
Abban az esetben,termĂ©szetesen, ha elfogadod tƑlem,Ă©s nem sĂ©rtelek meg vele,akkor elkĂŒldöm Neked az Ă©n Bersi klĂłnomat.
No az biztos nem fog egykönnyen forrósodni,azért is szeretem.

4 kedvelés

Ahogy szokĂĄs mondani
 Legyen meg a te akaratod
 Viszont ugyanakkor privĂĄtban vĂĄrom a bankszĂĄmla szĂĄmot is Ă©s kĂŒldöm az ĂĄrĂĄt
 És
 Köszönöm
 :smiling_face:

1 kedvelés

Nagyon örĂŒlök,hogy elfogadod,de itt pĂšnzrƑl szĂł sem lehet,ezt ajĂĄndĂškba adnĂĄm.
Annyi,amit fentebb Ă­rtam,csak ha Kinga Ășgy dönt,hogy megvĂĄlik az övĂštƑl.

2 kedvelés

Vagy fizetem helyetted KingĂĄnak a berserker ĂĄrĂĄt Ă©s te kĂŒldöd közben nekem a klĂłnt
 :joy:

1 kedvelés

SzeszĂ©lyes bizony, de attĂłl mĂ©g elĂ©ggĂ© jĂłl össze haverkodtunk
 Volt az elsƑ Ă©pĂ­tĂ©s, amikor megvettem, az szuper jĂł volt, aztĂĄn volt egy idƑszak amikor mĂ©g akartam vĂĄlni tƑle, de vĂ©gĂŒl is maradt, mert egyszer ĂĄlmomban volt egy lĂĄtomĂĄsom melyben Hilda megjelent nekem Ă©s elmondta h mit Ă©s hogyan kell csinĂĄlnom h jĂłl mƱködjön. KĂŒlönben a lĂĄtomĂĄsbeli Hilda az itt jelenlevƑ vaperina tagok voltak
 :smiling_face: :smiling_face: :smiling_face: :joy::joy::joy:
EzĂșttal is engedjĂ©k meg h meg köszönjem nekik a sok segĂ­tsĂ©get


6 kedvelés