Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Ahogy rendelni szoktam…ENTER :joy: :joy: :joy:

4 kedvelés

Na jól van, megyek! Fáj az arcom :sweat_smile:

@Janos_Groszeibl ugyan csak az első tekerést tesztelem, de lehet kiüti a Dvarw-ot az első helyről :blush:

7 kedvelés

Köszi a vissza jelzést! Ennek örülök! :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

De. Pontosan azt tettem… Volna… Ha találtam is volna azt amire szükségem lenne. Voltam ma 3 üzletben de amikor mondtam nekik, mit szeretnék, (huzal és vatta nagyjából…) csak álltak és bámultak mint borjú az új kapura… Így aztán hazajottem üres kézzel. És lerendeltem online… :smiling_face:

2 kedvelés

Akkor használd egészséggel. És jó nagy gőzöket vele… :smiling_face: :smiling_face: :smiling_face:

4 kedvelés

Na lefotóztam a nem bőröndömet neked​:wink:


12 kedvelés

Nem tudtam h te is kamion sofőr vagy és h távol vagy hetekig, hónapokig… Én is így indulok melóba mindig…

7 kedvelés

Kéz csók Bejja asszony !

De be putyelkáztad a kiskatonákat ! :grin: :grin: :grin:

3 kedvelés

Lassan kell egy másik tatyó… :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Végül lerendeltem online. Amit ma szerettem volna vásárolni a boltban. Többek között van benn egy tekercs ss316L clapton huzal (30ga+38ga),es egy tekercs sima szálhuzal ss316L 29ga. Remélem nem lövök mellé ezekkel…ezen felül 3 felé aroma (kávé, dohány, és Bourbon kentucky) egy LG 18650 akksi, egy akksi tartó tok, és pár nikotin is…

4 kedvelés

A kanthal lemaradt,azt is èrdemes kipróbálni.:wink:

3 kedvelés

Azt már próbáltam 26 ga-s huzalt

3 kedvelés

Én a 28 GA-st most dobtam ki 5 perc használat után ! Igen meleg volt a füstje mint a lángja ! :rofl: :rofl: :rofl:
Inkább a 30 GA-st raktam bele SS-t próbaként ! De azt hiszem kanthal lesz a vége ! :wink:

6 kedvelés

A Ni80 jobban bejön mint a kanthal A1. A Ni80 hamarabb izzik mint a lanthal. már csak az SS huzalt szeretném kipróbálni…

3 kedvelés

Ez amúgy szubjektív. Meglatjuk melyik jön be igazán… :smiling_face:

2 kedvelés

Nem szeretem a forrró gőzt ! :point_up:

3 kedvelés

Na azt èn sem.:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Én viszont most megyek ! Holnap kirakodó vásár ! Ki kell vinnem a kisebbik leányomat ! Már nagyon be van sózva ! :grin: Jó éjt mindenkinek !

5 kedvelés

Neked is jó pihenèst,holnap èrezzètek jól magatokat,a vásárban.

2 kedvelés