Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Szia!Nekem azt mondták nem szállítanak Magyarországra…Hogy síkerült rendelni tőlük???

1 kedvelés

Szia.

Egyszerűbben, mint a vaporism-tol. Itt megjelolheto szallitasi célországként Magyarország. Support bevonása nélkül ment minden. Te mikor probalkoztal náluk?

3 kedvelés

Tavaly valamikor csak cseh és szlovénia volt de megnézem…Köszi!

1 kedvelés

Én csak a fizetésnél szívtam meg. Linken keresztül próbáltam, ott nem sikerült. Eredetileg SS szint rendeltem. De mire második körben manuális átutalással átment az összeg, visszairt a support, hogy sajnos elfogyott. :grin: Egyedül itt találtam meg ebben a színben, ezért is választottam ezt a boltot. Nem akartam már kavarni, ha már elutaltam az összeget változtattam feketére. Ha elkezd kopni, homokszoroval megoldom a brushed ss-t. :grin::rofl: A support nagyon kedves, segítőkész volt, szinte azonnal válaszoltak.

2 kedvelés

Köszi az infót…én is egy bizonyos dolog miatt akarok náluk vásárolni :grin:

2 kedvelés

Akkor csak annyira kell majd figyelned, hogy fizetésnél ne az automatikus/linken keresztül fizetést válaszd, hanem az átutalást. :wink:

3 kedvelés

Munkába is ByKa​:heart_eyes:

9 kedvelés

Bushido

:no_smoking:Only vaping!

13 kedvelés

6 kedvelés

Szia,

Csak nem egy bushido?

Eskü elsöre azt hittem a kis kép alapján valami uj leves van a piacon :slight_smile:

De igen, köszönöm apunak Bruce-nak (BD Vape)! Emelem kalapom…

:no_smoking:Only vaping!

9 kedvelés

Összeállt az itthoni szett :slightly_smiling_face:

13 kedvelés

És mik a tapasztalatok? Én is nézegetem.

Akkor mi most egyen moddal tankkal nyomatjuk
a finom gőzöket ? :hugs::grin::dash:

4 kedvelés

:joy: Mutasd meg, mid van! blush - Napi Vape

1 kedvelés

Szia @Andras_Budai, még tesztelgetem, ezért írok csak most. Elsőre azt mondhatom, hogy az anyaghasználat kifogástalan. Minden klappol, könnyű szerelni és nagyon felhasználóbarát. Még a huzalokat próbálgatom. Mivel viszonylag kicsi a kazán (22 mm-es), ezért a 2,5 mag az ideális. Eddig 0.4-0,8 Ohm - ig próbáltam csak dripperként. 0,4 kicsit melegszik, 0,8 nem jó. Nekem a legjobb a 0,5. Ízre nagyon jó, RDL-re kíválló, viszonylag kicsi a puffer és az levegőzés kialakítása miatt túl sokat egyszerre nem érdemes csöpögtetni. Érdekes, hogy a levegőt alulról irányítják a tekerésekre egy nagyon meredek szögű áramlással. Most szereltem át squonk pinre (így szeretném használni) és a pin is úgy van kialakítva, hogy nem telibe lukas, ahogy általában szokott lenni, hanem a csonk alján van a lyuk, ami közvetlenűl a pufferzónába viszi a folyadékot.
510-es drip tip - je van így szuper, hogy egy mozdulattal ki lehet nyitni és csöpögtetni. Nem kell bűvészkedni a palást vagy a drip tip leszedésével. Van hozzá a 0,7 AFC szűkítő, az lesz a következő próba, hogy megy e vele tág MTL, bár arra van más és nem is hiszem hogy arra lenne optimalizálva.
Ha ez lenne az első RDA az életedben, akkor nem javaslom. Na nem azért mert nem jó, szuper, csak oda kell rá figyelni (alsó levegőzés miatt).
Ha egy káprázatos, extra ízeket produkáló, könnyen szerelhető, brutális pufferrel rendelkező RDA - t szeretnél megfizethető áron, akkor szerezz be egy Damn Vape NITROUS 22mm cuccot. Nem bánod meg!!! Még nem lehetett kapni szinte sehol, amikor egy spanyol oldalon megláttam és megszerettem. Azóta számtalan videó jelent meg róla, érdemes megnézni és valahogy nagy siker lett, mert már könnyen hozzá lehet jutni.
Ő lenne az:

:no_smoking:Only vaping!

9 kedvelés

Összedobtam egy kis vicces kinézetű fél Dl-t . 0.62ohm 28ga ss. 3.5%-os tehéntej ,vaníliás Kellogs (projet lenny) :sunglasses:

11 kedvelés

Szia,

Köszönöm a részletes leírást. Igen, az első rda lenne. Egyszer belefutottam már az ajánlott nitroba, de nem foglalkoztam vele részletesebben. Na, akkor majd most beleasom magam. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ez photoshop :sweat_smile:

2 kedvelés