Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

vape 42 , :grin:
régen vettem ,de most talåltam meg 150,méter de jól hozza az ízt

2 kedvelés

Köszi!!!Nem a kedvenc boltom mĂĄr
mondjuk egy hazai se


1 kedvelés

tudom vagyunk így
de ha csak ott van :rofl: :rofl:

1 kedvelés

ez igaz
nem is lesz
 :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Old Captain mellé egy jó kis kåvé :slight_smile:

5 kedvelés

Boldog szĂŒletĂ©snapot Ă©s Ă­zekben gazdag gƑzöket!!! Nagy gratula’ a set-hez, legyen benne sok-sok örömöd!!! :clinking_glasses: EgĂ©szsĂ©gedre!!!

annyi pĂ©nzĂ©rt ajĂ©ndĂ©k volt mĂĄsfĂ©l mĂ©ter ha kell kĂŒldök neked prĂłbĂĄra :wink:

1 kedvelés

Nem köszi!Majd veszek kĂŒlföldrƑl


1 kedvelés

Köszönöm szépen :blush:ilyen közel sosem voltam még a nyugdíjhoz :rofl:

4 kedvelés

Nagyon szĂ©p ez a Vandy Vape set, egy ideje fent van a kĂ­vĂĄnsĂĄglistĂĄmon. Úgye ez-e az-e az?

EgyĂ©bbkĂ©nt vagyunk nĂ©hĂĄnyan innen a XVI. kerĂŒletbƑl. Lett is egy “Vaperina fiĂłk egyegyesĂŒletĂŒnk” @Deepfreeze kollegĂĄval. Annyi a tevĂ©kenysĂ©g, hogy mĂĄr egyszer egy jĂłt dumĂĄltunk-söröztĂŒnk-vape-eltĂŒnk a LegendĂĄban Ă©s majd remĂ©lem megint fogunk. Szerintem van tagfelvĂ©tel is
 :wink:

“Akinek sikerĂŒl, megöregszik.” A hosszĂș Ă©let mellĂ©khatĂĄsa.

2 kedvelés

Azaz vandyvape pulse2 requiem kit, haveromnak nem tetszett. Neki a dl szekciĂł is tĂșl szƱk volt a kazannak, meg nincs preheat a chipben.
Na mondom ezek miatt is pont jĂł lesz nekem :sweat_smile:
Naná hogy megvettem tƑle.

Igen azt mĂĄr lĂĄttam hogy vannak a kerĂŒletbƑl itt, szuper :smiley:

1 kedvelés

Ă©n majd szĂ­vesen ki prĂłbĂĄlnĂĄm azt a vattĂĄt ha majd össze futunk​:blush:de majd meg beszĂ©ljĂŒk Ășgyis,kĂ©rdeztem mikor lesz belƑle a vape42 nĂ©l de azt mondtĂĄk egy pĂĄr hĂłnap mire lesz ujra a vattĂĄbĂłl​:blush:

1 kedvelés

megoldjuk :wink:simĂĄn lazĂĄn a szokott helyen :rofl: :rofl: :rofl:

2 kedvelés

ma ezt kezdtem el tesztelgetni :slight_smile: könnyƱ tekerni, vattåzni, folyås biztos tank. Csak ajånlani tudom !


Augvape Intake RTA Tank

3 kedvelés

Intake dl nagyon finom és tényleg egyszerƱ megtekerni, folyås biztos egyszóval nagyon jó tank. :slight_smile:

3 kedvelés

Nekem is van egy Pulse V2 Ă©s van benne elƑfƱtĂ©s.Nyomd le 4szer a tƱzgombot Ă©s itt lesznek elƑre beĂĄllĂ­tott elƑfƱtĂ©sek.Az alkalmazĂĄssal pedig teljesen testreszabhatĂł. Az mĂĄr mĂĄs tĂ©szta, hogy az alkalmazĂĄs egy ideje valamiĂ©rt nem mƱködik sok embernĂ©l.

1 kedvelés

Köszönöm Andrås igyekeztem meglepni magam valami jóval,és tényleg jóóóóó :grin: :wink:

3 kedvelés

Köszi de ez haveromnak volt problĂ©ma :slight_smile: nekem nincs szĂŒksĂ©gem rĂĄ 0.3as szĂĄl huzalhoz :slight_smile:
De azért köszi az infot :slight_smile:

1 kedvelés

Köszönöm @iTom - nak a kazånt :slight_smile:

IsmĂ©t egy Ășj tank :smiley:
Lassan le kell ållnom mert, megint elindul az örök körforgås :sweat_smile:

12 kedvelés