Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Ez alá tank alá egy új mod is dukálna :grin:

1 kedvelés

Dehogy is a tankot kell lekoptatni hogy menjen a modhoz :sweat_smile: Teljes legyen a kép :sweat_smile:

4 kedvelés

ne már, tök menő néz ki ez a tank full feketében

2 kedvelés

Majd egyszer talán, idén kikoltekeztem…

1 kedvelés

Sőt,ehhez már valami feketeleves dukál :rofl::rofl:

2 kedvelés

Egy jó Swag-al lángba boríthatod az eget!!!

Svábhegy ma reggel.

12 kedvelés

24-es. Ráfér és a jó Swag azt is meghajtja single-ben, 0,6Ohm 18-20W ahogy koxosodik. Imádom!!!

1 kedvelés

RDTA-Kedvenc

12 kedvelés

Az én icike-picike kedvencem, egy kicsit megkozmetikázva. Nem tetszett az nekem, hogy a Dvarw, nemcsak belül egyszerű,de kívül is minden egyenes, sehol semmi ívelés. A Galaxies átlátszó driptipje egészen jól áll neki. De az a mézszínű sárga palást? Megnéztem a tartozékot. Az átlátszó lenne, de valami fehér trutyi rondította belülről. Azt hittem, valami gyári védő fólia van benne. De nem! Az előző gazdája valami olyasmit öntött bele, ami megmarta. Ez a palást, ami a csomagban volt, lehetett az eredeti, és a sárga a tartozék, vagy utánrendelt. 1 egész napon át kapartam, súroltam, mire sikerült eltüntetni belőle a marás, és folyás nyomokat. Ha liquidet öntök bele, akkor viszonylag tisztának is néz ki.

11 kedvelés

Hmm óóóóóó… :thinking: :thinking: nem,nem nem kell 18650 :grin:pedig szép az a v2

3 kedvelés

Hétvégi bevásárlás és a tescohoz már nem volt idegzetem.Asszonyra várás és kifogyott a tankom​:flushed:Gyors kutakodás a kocsiban és találtam egy 8 hónapos fos bolti 18-as levest​:rofl::rofl:Méghogy a napon gyengül a nikotin!Igazi arcbavágós és a th is rendben van nem kicsit​:heart_eyes:

10 kedvelés

új szerzemény,
bp mods pioneer rta, köszi Várdai IstvánIspy :slight_smile:
elsőre sikerült, tökéletes ízek!
A srác videója alapján csináltam, elég részletes.
vattázás-tekerés

12 kedvelés

Mert barna az üveg. :slightly_smiling_face: De szerintem gyengült azért valamennyit. 16 körül lehet már. :thinking:

2 kedvelés

Az lehet,de mar hazaértem és mostam is ki belőle :rofl:Azért jó tudni hogy még működik ez a “backup”.Oldalzsebben volt mondjuk,de az itteni hűvösebb klímán sem lettem volna a helyében a flakonnak nyáron,mikor a napon parkoltam órákig .

1 kedvelés

Jó cucc, jó cucc. :sweat_smile:

1 kedvelés

Homályos is, sötét is, gőzös is…a lényeg,hogy vezetés közben is eszembe jutottatok ma…

11 kedvelés

Megerkezett :slight_smile: Végre valami aminek ugyanolyan szűk a kazántere mint a kayfun liteomnak :smiley:

12 kedvelés

15 kedvelés

A Rózsaszín kutya visszatér :laughing:

6 kedvelés

Jó reggelit. :smiling_face_with_three_hearts:

17 kedvelés