Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

https://www.aromaparadise.hu/aroma/la-tabaccheria-aroma/organic-4-pod-la-tabaccheria-aroma

3 kedvelés

Ahogy @Janchee mutatja a fenti linken. De a Blendfeelnek is vannak ilyenjei.

“Turkish tobacco” a motorháztetőn. :mosque::coffee::kissing_closed_eyes::dash:

14 kedvelés

Azt hittem a blendfeelt már kimaxoltam :sweat_smile: erre a podosra majd ránézek, csak nem esik útba
Köszi

2 kedvelés

Voltatok már úgy, hogy annyira fenomenális ízélményt nyújtott a tankotok, hogy nem éreztétek mikor kell újratekerni?

Ez a tank valami eszméletlen! :heart_eyes: Imádom és imádom! :heart:

17 kedvelés

Placebo… :rofl:

7 kedvelés

Áh, ezt simán csak eltaláltátok! :smiling_face_with_three_hearts: Azóta sem tértem még magamhoz. :heart: Ez oltáriiii :heart_eyes:

7 kedvelés

10 ml aromáért 5 lepedő? Nem sok érte ez egy kicsit? Ráadásul 10 % -ban ajánlja. :thinking:

Nyilván nem mindennapos.Havonta egy belefér.
Én mindent átváltok cigire​:grin:2,5 doboz.így már nem is fáj annyira.

8 kedvelés

Szia én is igy számolok :slight_smile:

6 kedvelés

Az a baj, hogy nehéz ezeknél betartani, hogy ne legyen mindennapos, annyira jók :rofl: mióta megvan a tvgc fruity ipa folyamatosan van valamelyik tankban :grin:

1 kedvelés

Akkor legyen kettő havonta​:grin:



@Janos_Groszeibl :blush:Khm… igaz csak klón de ideért szülinapomra :smiling_face:
Ha hasonlítani szeretném, hozza azt az ízt mint az Ataman V3 ,csak őt könnyebb építeni :blush:

7 kedvelés

Boldog szülinapot @Zolika! :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Gratulálok!!!Boldog szülinapot! Ha megengeded a vélemény írást:Sok a drót még több a vatta :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Köszönöm szépen :dash: :wink:

2 kedvelés

Köszönöm szépen megfogadom a tanácsot :wink:
2.5 mag ka 6 karika cellucotton rayon vatta,első tekerés ,még tanulgtom :grin:

3 kedvelés

6/karika az jó képen elég nagy vasnak tünik…

2 kedvelés

Következő ss 28 ga 2-es 2.5 mag lesz a kanthal annyira nem a szivem csücske :blush:de ez a rayon jóóóóó :blush:

1 kedvelés

rayon az honnan van?