Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

na ja ezzel sajnos dolgozni kell :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Jah az tényleg az a gyalu kés előtt ami van kis púp az a mélységhatároló, hogy mekkorát harapjon a kés ! Arra van sablon is mekkorára szabad lereszelni ! Azt az anyagot akármivel nem is lehet reszelni olyan kemény ! Minél jobban reszeled a gyalu fogat annál kisebb lesz a mélységhatároló távolsága a fogtetőtől , és utána ha elfogy akkor már nem is vág a gép csak apró por jön forgács helyett !

3 kedvelés

azt még soha nem reszeltem le…annyit azért nem használom,hogy azt is kellett volna…

Láttam olyan embert aki legyalulta a láncnak a hevederéig a mélységhatárolót ! Röpke fél óra alatt a 268-as husqvarnát (ami 70 köbcentis kemény munkákra terveztek) legyalázta nullára ! Akácot vágott a pocok azt azt mondta a nyárfában olyan jól ment. :rofl: :rofl: :rofl:

1 kedvelés






Ez kva jó ízeket ad ám… :blush::blush::blush: SS316L 29ga-s sima szálhuzal, 2.5 magon 10 menet, 1.12 ohm, 11.5 watt. Cotton bacon vatta…

15 kedvelés




15 kedvelés

És milyen a többihez képest ízben? :grin:

3 kedvelés

A arest és a hildát veri ízben. A bersi közel áll a dvarw hoz, így elsőre…

6 kedvelés

Ahhoz képest hogy első építés, és új kazán, nagyon jól duruzsol… :grin:
A tegnap este éreztem egy enyhe melegedést a deck résznél… De nm vészeset…

6 kedvelés

Reggeli csemege… :blush:

Ti mit csemegéztek??? :grin:

14 kedvelés

Jó reggelt! :wink:

13 kedvelés

Martonvásár

22 kedvelés

A Berserker Tank nem eladó? :slight_smile:

2 kedvelés

Ajándékba kaptam, sajna nem…

2 kedvelés

17 kedvelés

Én is így vélekedtem a sorrendeden​:thinking::slightly_smiling_face:csak kell egy törpe előbb utóbb nekem is​:thinking:valszeg semmit nem verne meg ízben ami nálam használatos,de stabil cuccnak tűnt mindig is​:thinking::slightly_smiling_face:

3 kedvelés


Szombat melos gőzőlgetés :dash::dash::dash::dash::dash:

10 kedvelés

Szép napot mindenkinek!

15 kedvelés

Az enyém “csak” klón. De jól illeszkedik mindenhol. Ha nem is az ízek erősségében, de az ízek tisztaságában mindent visz. Persze embere válogatja, kinek mi a jó. Én olyannak érzem, amit semmi más nem tud rajta kívül. Lehet, hogy az is közrejátszik, hogy nem kell fél percet várni, amíg a tank megtelik gőzzel, hanem azonnal jön, ami a többinél harmadik szívásra, vagy láncslukkolásra csak.

2 kedvelés

A tiéd 16os Dvarw az más kategória,annak a kis kazántere sokat nyom ízben,bár az utóbbi tapasztalataim alapján volt egy pár mtl tankom az évek során nem feltétlen a kis kazántér adja a komplex ízeket már én sem tudom néha mi a jó éppen az aktuális ízek éppen mennyire levegősen,tekerés,vatta stb…pff ez nagyon ízlés függő az az igazság,nekem még Dvarw-hoz pont nem volt szerencsém,de pl a Kree pont hasonló kazán még talán kisebb is a kazántere,mint a 22-24 es Dvarw-nak attól nem estem hasra,nem volt rossz,de annyira kiemelkedően jó sem,ha bele számolom,hogy a Dvarw alsó töltésű hát tényleg max az egyszerűsége tetszene első körben​:thinking:

4 kedvelés