Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Nekem 22mm dvarw mtl rta kazánom van.
Ma tekertem meg és desszert dohanyos liquid-del jó kis mandulás tejberizses cuccal toltottem meg.
Azonnal hozta az elvártakat.
És még ázik a friss vatta.
Később meg jobb lessz.
Mondjuk az aroma is elég intenziv.
Kávéhoz első osztályú.
De az irish black latakiás ír fekete sörös aromát is hibátlanul hozza.
Ja… és klon :wink:

7 kedvelés

Énis mindenképen a 22-esbe gondolkodnék,szintén klónban​:thinking::slightly_smiling_face:fl vagy a sima?

Dvarw mtl rta 22mm fl.

2 kedvelés

Sima szálhuzalal is hozza a vártat?

1 kedvelés

Hátrány: Nem látod rendesen meddig van töltve, főleg kint az utcán. Mindig megy a léből egy kicsi a kezemre, és olykor a földre is. Előny viszont, hogy mindig csak ugyanott kell szétszedni, nem kell kiüríteni vattacseréhez sem, sem ahhoz, hogy ránézz, mennyire kokszos? A palástot és annak az O -gyűrűit soha nem kell bolygatni, max. ha palástot cserélsz, így elvileg az örök élet. Akármilyen kis hulladék vatta elég bele, (Mert olyan rövid kell neki) én olyankor vattázom, amikor mondjuk a Byka, vagy a Galaxies vattázása után még pont annyi maradt levágva, így általában nem is várom meg, hogy nagyon kokszos legyen. Még soha nem szorult össze úgy, hogy kézzel könnyedén ne tudjam szét tekerni. Mivel viszonylag kicsi a modjaimhoz képest, eddig még nem sérült, nem lett karcos. De ezek tényleg főleg a 16 -os előnyei.

4 kedvelés

NI80 28GA 2-ES MAG HÉZAGOSAN 6-7MENET
TITANIUM FIBER COTTON VATTA.
NEKEM EZZEL TÖKÉLETES.
1×1,2-ES AFC.
szerintem ezekkel a paraméterekkel hibátlan.

2 kedvelés

Én a 22mm es dvarw omat otthon használtam a macerás alul töltés miatt.
De most már kitapasztaltam hogy az 5ml tankal elvagyok egesz nap ugy hogy viszem magammal a meloba.
A kivonatos liquid eket ilyenkor hanyagolom mert a koxolódás miatt az utolsó mili liquid már gyenge.
Vagy más ízű.
A melohelyen nem szeretnék bibelodni vele mert hát nem egy nyugodt hely.
A 16mm est is csak otthon használnám mivel hogy kevesebb a tank kapacitása (gondolom).
Pedig a 16mm is ütős kis kazán.

2 kedvelés

Csak 2 ml -es sajnos. Mondjuk gyárthatnának hozzá dupla hosszú palástot, nagyon hosszú kéménnyel, úgy nézne ki, mint egy ceruza, jó hideg gőzökkel. Én viszont azért szeretem magammal vinni, mert kis helyet foglal a zsebben. Csak hát az utántöltőt is vinni kell mellé, vagy cserélek, ezért van nálam több tankom, táskából ki, s zsebbe be a másikat moddal együtt.

3 kedvelés

Jelenleg nem vagyok otthon, de később küldök egy képet, azzal, h indulok én melóba…

4 kedvelés

Szerintem olyan irreális hosszal már bukná a jó gőzt és ízt. Lecsapódna a chimney belső falán a fele :grin:

1 kedvelés

Most érkezett :grin:
Kayfun prime YFTK.

14 kedvelés

Munka ma is…kell a pénz kalácsra…

15 kedvelés

Hasonlít a te kedvencedre…Köszi!

3 kedvelés

Nem inkább a V7-hez hasonló…

3 kedvelés

Nekem Th-s és túl ízes…értem ezalatt,hogy nagyon íntenzív az íz majd keverek kevesebb aromával…A v7 is ilyen…A v8 ennyire nem th-s és abba jó ez a keverési arányom.

3 kedvelés

Ha Budán jársz nálam ki próbálhatod…

5 kedvelés




Mehetek melózni…

12 kedvelés

Igyekszem jönni :grin:

13 kedvelés

Még nincs pirosba a mutató told neki… :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Ott épp nem lehetett​:rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés