Mutasd meg, mid van 4.0

Csillagos ötös!

Köszönöm …nincs rájuk panaszom… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés


Remélem nyugis nap lesz

8 kedvelés

Itt is esik egesz heten. Tok mar ki van. A heten nem tudtam meg elo venni a triket. Csak auto egesz heten.

Kb. itt is tiszta Anglia… :slightly_smiling_face:

Itt még nem esik :smiling_face:




Zeleméri templomrom

7 kedvelés

Melting Heat Wave GIF
Cibakháza és környéke…

Szolnok is jól van, thx

Scared On Fire GIF by SpongeBob SquarePants

1 kedvelés

Rain Raining GIF

Várpalota :blush:

1 kedvelés

Balassagyarmat :face_with_symbols_over_mouth: így kihívás a fűnyíras
Maroon 5 Rain GIF by NOW That's Music

Itt most állt el. :blush:

2 kedvelés

Ha ott el ált akkor teljesítem a gyerekek kérését csinálok melegszendvics ét :grin:

Ez egy jó ötlet. :blush:

1 kedvelés

Szolnok É-ÉK: lustán csepereg, fülledt…kitarthatna.
Persze mindennek végeztem “anyósnál”, addig nem kezdte el. :grin:

10 kedvelés

Na sziasztok!Megjött az Augvape Intake Dl Rta :slightly_smiling_face:Megépitettem egy vandy vape Fused Clapton tekeréssel,Bp Mods vattával,0.47 ohm lett.35 watton nagyon jól muzsikál!Idáig szerelem van,remélem ez nem fog változni a későbbiekben sem :grin:Az íze az nagyon bejön a gőzéről nem is beszélve!Könnyű volt megépiteni és külön köszönet Zsolt68-nak a segitségért a vattázás terén :+1:A kazán nem folyik,nem szörcsög,nem pattog,és kaptam hozzá egy rahedli kiegészitőt is :smirk:Csatolok pár képet az épitésről,és a kazánról.Biztosan meglehet épiteni jobban is de így elsőre nekem teccik a végeredmény!Egy pici negatívumot vettem észre,hogy 35 watton is szűrcsöli rendesen a lötyit,de hát ez ilyen.Köszönöm,hogy megoszthattam veletek az élményemet,és további szép napot nektek :hugs: :dash:








7 kedvelés

Szia!
Ez milyen mod? Tetszik :grin:

Szia Gabesz!
Vaporesso Swag PX80. Mágneses 510 csatlakozóval.
ENDI

1 kedvelés

Ahh köszönöm :slightly_smiling_face:
Ezen már így a nagyobbik oldalon van a kijelző? Tökjó.

Igen, hátha lehet még kapni.

Örülök, hogy bejött :+1:… mondjuk én biztosra is vettem, hogy így lesz.
Egy észrevétel…nekem fura, hogy fordítva van a coil befogatva, de ha neked így vált be akkor jó az úgy.
Látom gyűjtő vagy…6 szett csak a képen…szóval szerintem is hiányzott egy Intake az arzenálból. Jah, és nálad is klasszul fest a Riva-n.