Mutasd meg, mid van 4.0

9 kedvelés

Szép élesen látszik a pihenő :joy:

1 kedvelés

A héten pihenek…

4 kedvelés

Most nem megyek :joy:

Jöhettek bármikor Nagybörzsönyben vagyok.:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Most a ceruza hegyezést gyakorlom…

4 kedvelés

Annyira, hogy keresnem is kellett a képen a danit :grinning:

Egy dani mindig van max nem látszik…

1 kedvelés

Egy kis mate tea meg miegymás :wink:
Kellemes hétvégét, pihenjetek…

11 kedvelés

Most DRAM 4-hez támadt kedvem. :blush:

Meg is ragadnám az alkalmat, hogy megköszönjem @Peva71 Évának többek között a BP Mods vattát, aminek tömörségét a DRAM igényli is. Ezzel sokkal folyásbiztosabb lett. Illetve Éva által küldött 4 longfillt, amik abszolút felülmúlták a várakozást. A képen látható Journey Berliner lett az egyik abszolút kedvencem, illetve a szintén Journey Mr. Fulir, ami lentebb látható. Ez a két snv totál levett a lábamról. Még szerencse, hogy épp ülök. :grin: A 22-es kókuszos vanília kellően édes, ezért szeretem, a Relax pedig kávés dohány, kekszel és vaníliával, kávé mellé isteni. De mind a 4 isteni! :yum: Újfent köszönöm Éva a rengeteg sokmindenséget. :hugs:

11 kedvelés

Kinga neked nagyon szívesen mindent :blush:
Örülök, hogy tetszenek!
Egyébként a fulir nekem is az egyik kedvencem

4 kedvelés

Kicsit olyan kék villamosos, de lehet csak beképzelem. Egyszerűen letehetetlen. :blush:

1 kedvelés

A kék villamost még nem próbáltam.
Tényleg, miért?! :thinking::joy:

Ne hagyd ki, nagyon finom. :blush:

2 kedvelés

Én is BP Mods vattát használok (3mm) de szerintem nem tömör fajta. Nekem legalább is nem tűnik annak. Nagyon szeretem egyébként, jó vele dolgozni, finom ízeket ad és 8 méter van benne, ami azét megsüvegelendő :smiley:

3 kedvelés

Ez 2.5mm-es, nekem tökéletes kb mindegyik tankba. Nagy kedvencem a Vapefly Cotton Cloud’s, annál sokkal tömörebb, azzal pisilt a DRAM mint a fene. :sweat_smile:

6 kedvelés

Én is most vettem Bp mods ot 2,5-est. Kíváncsi leszek mert a B3-al nem vagyok jó viszonyban vattázáskor. Kipróbálom ezzel is…

2 kedvelés

Számíts egy kevés betörési időre, nálam kB fél tanknyi. Utána szuper. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Az első jó pár slukk után lesz igazán jó, ez valóban igaz. DL-ben hamarabb betörik, de ez szerintem érthető.

3 kedvelés

Egyetértek. :hugs:

2 kedvelés