Mutasd meg, mid van 4.0

Majd mindenkinek…

3 kedvelés

Nekem aroma van úton tőlük ha a majmos bolt…

3 kedvelés

Nekem is van bent egy aroma is!

3 kedvelés

Majd kapsz egy kupont abban az értékben és legközelebb beszámítják.Nekem ígyvolt…mondjuk kicsit sírtak mert 190euros cucc tűnt el…:slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Nekem csak 60!!

3 kedvelés

1 euro is gond ha kell a cucc és én kifizettem tisztességesen

4 kedvelés

Még nálam is van egy ami visszaküldésre vár a gazdájához​:thinking::slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Ez így igaz!!

2 kedvelés

Szia Éva!
Tartsd meg nyugodtan vegyél hozzá egy üveget azt hiszem lehet kapni.Próbáld ki mert jó.

3 kedvelés

Köszönöm, majd utánanézek… Mostanában nem nagyon foglalkoztam vele, csak használtam ami van :person_shrugging::slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Ezt teszem én is nem nagyon veszek újabbat (csak olyat ami már van):slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Ha már megint aktívkodok​:rofl: egy kérdés. Eddig nem nagyon tartalékoltam alapból, de most abból is sikerült a nagy bolt bezárásokea reagálva :rofl: szóval az alapot érdemes fagyasztóban tartani?

3 kedvelés

Én csak a nicet tartom hűtőben azt is a zöldséges részen.Nem raktam soha hütőbe a pg-vg-ét.

5 kedvelés

Köszi, akkor maradnak a polcon :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Floravitán van bőven…:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Pont onnan sikerült berendelni. Utólag nem is tudom miért, hisz az nem érintett… Elvileg.

3 kedvelés

Nem került még a képbe nekik borászati cucc és a bermuda háromszögben van…(Soltvadkert):slightly_smiling_face:

7 kedvelés

A napokban vettem át a csomagot tőlük,2-3 nap alatt ért hozzám. Ne a Packetát válaszd, inkább a Postát. :saluting_face:

5 kedvelés

Megoldják, fűtő kontra gázolaj. Majd lehet, hogy őstermelő vagy borászati engedélyre vehetsz alapáron, ennek hiányába…

3 kedvelés

Postán kértem én is és 2 nap alatt itt volt! :+1:

5 kedvelés