Mutasd meg, mid van 4.0

images

7 kedvelés

Ja valóban erről elfeledkeztem…

6 kedvelés

Nem tudom miért!! :grin: Nálam örök helye van!! :heart:

4 kedvelés

Egy kellő létszámú közösség esetén küldjük egymásnak a kiürült és megrendelt flakonokat?

6 kedvelés

Nálam sosincs üres!! :thinking:

5 kedvelés

Én üvegben tartom műanyag csak kb.200db van abban csak amit hasznalok az van…(.10-20db)

6 kedvelés

Az nem valami sok!! :joy:

5 kedvelés

Ugye szerintem se​:grin:

4 kedvelés

Megkérdezhetem kb menyi rtad van!! Azért írom a kb mert gondolom pontosan úgysem tudod!! :grin:

5 kedvelés

Hát van egy polc a vitrinben amit én csináltam 50lyuka s az tele van egy újpolc az féligvan meg hordok egy párat magamnál aztán van az asztalon tartókban én olyan 70+ra saccolom.

9 kedvelés

Akkor frankó!! Akkor nemsokára úton érlek!! KB 5-10 év!!! :joy:

5 kedvelés

Háát én olyan 5-6 éve,hogy nem adok el…így lett ennyi…14év alatt volt egy pár…

6 kedvelés

Én januárba kezdtem az rtat, de el nem adtam, és nem is akarok!! Cserélni igen!! KB 20 nál vagyok!!! Bár most azt hiszem eggyel ráfizettem, nem hiszem ,hogy megkapom!! Még szerencse, hogy klon , nem sokat bukom!!

8 kedvelés

Sajnálom mi történt?
Az évek alatt arra jöttem rá,hogy klónt venni a leg drágább dolog mert amikor nem müködik rendesen csak bosszúság ha meg el is fosa magát bele a daniba akkor meg csőd…

9 kedvelés

Igaz amit írsz!! Ami történt, az egy itt is reklámozott shop-nál rendeltem 27-én . Küldték az emailt, hogy feladták és a nyomkövető számot a gls-hez. A gls azóta is azt írja, hogy nem érkezett be hozzájuk. A shop-nak írtam miért nem kapom meg, először válaszolták,hogy utána néznek a gls-nél mert ők feladták. Vartam megint írtam , azt válaszolták még nem válaszolt a gls. A legutolsó írásomra, már nem válaszoltak!!

6 kedvelés

Kik ezek?Csak,hogy ne vegyünk ott semmit mi

3 kedvelés

Még egy kicsit várnék a vállasszal, mert még hátha!! Nem szeretném bemocskolni őket!! Még várok egy kicsit!! Az egyik vape társunkkal beszéltem róluk.és ő többször rendelt náluk, soha nem volt baj!!

5 kedvelés

De ha gondolod privát leirom!

2 kedvelés

Hát ha klón rta-akkor olasz shop valóban nem lesz gond de nem lesz gyors az intézés.

2 kedvelés

Igen olasz!

3 kedvelés