Mutasd meg, mid van 4.0

Házi bodza szörp citrommal ásványvíz!! Jó hidegen!!

4 kedvelés

Az is kafa​:slightly_smiling_face:el is felejtettem a bodzát…hüjje kánikula.

1 kedvelés

De abbol jó mindent rá lehet fogni! :rofl: :rofl:

1 kedvelés

Kellemes Hétfő reggelt mindenkinek!!


Ami legalább kellemessé teszi a reggeleket!!

15 kedvelés

Bevetésre készen felsorakoztunk :rofl: hiányzik Yihi közlegény.

15 kedvelés

Nagyon szépek!!

1 kedvelés

A nap süssön ránk ma is :grin:


17 kedvelés

Füstöl a targonca! :scream:

6 kedvelés

Csinált magának felhőt :rofl:

5 kedvelés

Írkavés habos-jeges :smiling_face_with_three_hearts:

13 kedvelés

Majd zuhog a Rájennégy :grin:

2 kedvelés

Ég valami? :rofl:

2 kedvelés

Nagyon le vagyok maradva a válasszal, szval lehet már nem releváns, de ha véletlen mégis… A tomahawk tűzgombjával valóban vannak problémák. Van egy csendes, de egyértelműen érezhető kattanása, ahogy benyomod a mikrokapcsolót és pont ez okozza a gondot. Ugyanis egy idő után, esetemben ez 2 hónap napi hasznalat volt, valahogy képes arra, hogy kattan, de nem tüzel, ha a kattanás után nem tehénkedsz tovább a gombon. A tehénkedsz talán erős kifejezés, de a lenyomás ereje dönti el hogy izzít-e, nem a mikrokapcsoló kattanása. Simán tudom úgy kattintgatni, hogy a kijelző meg sem gyullad. Apróságnak hangzik, de nagyon bosszantó, mivel a kattanás ad egy téves feedbacket hogy megnyomtam és ha nem figyelek rá hogy tovább fokozzam a lenyomást, egyszerüen a hideg tankot szívom. Nálam polcdekoráció lett, pedig kedvenc modom lenne amúgy. Szval ha már megrendelted, jobb szerencsét kívánok, mint ahogy én jártam, ha még nem, én nem ajanlanám.

4 kedvelés

Az ilyen felhők miatt nem mernek mellém állni cigivel a buszmegállók dohányzóhelyén.
Irígykednek/szégyenlik magukat. :rofl: :thinking: :wink:

8 kedvelés

ügyes…Zolikát így a napfény sem éri a gőzfelhőben

8 kedvelés

Én csípem. Van pár dl-es kolléga meg full tömött buszmegállók bagózni. Na ha velük megyek ki szünetben akkor mindig van egy gőzkabinunk mert az összes bagós menekül :rofl:

Mark Critch Comedy GIF by CBC

8 kedvelés

Én csak ajánlani tudom mindenkinek, nekem nagy kedvenc mtl rdta-m volt… Azért is tartogatom még, hátha visszatérek mtl-hez.
2mesh rollt teker bele az ember és utánna szipi szupi a végtelenségig.

2f olcsón adja szóval, ha nem kérsz túl sokat érte akkor pik pak elmegy szerintem…

5 kedvelés

Ok, köszi. Akkor fel rakom, hátha valaki rá kacsint :grin:

4 kedvelés

Több helyről próbáltam rendelni, de már nem gyártják. Lehet, hogy a vázolt okok miatt. Azért köszönöm a kimerítő őszinte választ.

1 kedvelés

Vagy tartanak a sugárzástól, ha véletlenül egy gomba formájú sikeredik…

2 kedvelés