Mutasd meg, mid van 4.0

Gondolom konyhán dolgozol,ilyenkor az egyik leg keményebb munkahely!!

3 kedvelés

Azt még mindig lehet valamennyire klimatizálni…a kátrányozógép mellett nyáron más a szitu :smiley:

5 kedvelés

Futár vagyok, de sokat időzök a konyhán.

4 kedvelés

Akkor is minden tisztelet!!

4 kedvelés

Köszönöm, uram

4 kedvelés

Aszfaltminőségtől függően 50 celsius és fölötte alakul a hőmérséklet.
Ha 70 C fok alá hűlik az aszfalt még géppel sem szabad (hivatalosan) bedolgozni. :grimacing: :saluting_face:

6 kedvelés

Dejó az a mod, honnan van? :rofl: :thinking: :grimacing:

5 kedvelés

Hát nem is tudom! :rofl: Igaz csak itthon használom, de nagyon szeretem!! Hálás vagyok érte!!!

5 kedvelés

jah, aszfaltozó:+1:…nem kátrányozó :smiley:

4 kedvelés

Egy hüjeség!

2 kedvelés

Szép napot mindenkinek :vaperina: Azhad’s Elixirs Latakia a nagy kedvenc, By-ka Se Mtl Rda! :+1::sweat_smile:


Ui: - Látszik hogy nem Hybrid vagy Organic 4Pod, tehát kokszol mint állat! :disappointed_relieved: :sweat_smile:

13 kedvelés

Valamelyik nap, kb így nézett ki a víz a csapból(na jó nem ennyire, de hasonló volt)

4 kedvelés

Érdekes lehet ez valakinek? Egyenlőre még mem raktam fel, fogalmam sincs van-e értelme.

5 kedvelés

Nálunk rendszeresen szokott ilyen színű lenni.
“Maratoni”, 1-1,5 éves vízközmű felújítási project második harmadában tartunk.(nagyközségi szinten) :grimacing: :roll_eyes: :nauseated_face:

4 kedvelés

Frankó…mint Szolnok,a vizek városa :joy:
Évek óta nincs strand, csőtörések hibák folyamatosan :confused:

4 kedvelés

Szerintem már két hónapja nem iszunk csapvizet. Amikor teli engedtem a kinti medencét vízzel, fél óránként tisztítani kellett a szűrót, olyan barna volt benne a cucc.

6 kedvelés

Minálunk meg sokszor fehér mind a tej, ezért iszunk ásványvizet!! Persze most sokan ezt is meggondolják a betétdíj véget, mert vidékiekre itt sem gondoltak, !

3 kedvelés

Az ország vízvezeték-hálózata IS egy katasztrófa :roll_eyes::confused: persze így nehezen lehet rezsimcsökkentés nélkül.

4 kedvelés

Én meg szinte csak csapvizet iszok…ha nem fröccsöt vagy sört :smiley: Itt jó a csapvíz…megy egy 1,5L-es borosüvegbe és hűlni a hűtőbe. 3 flakon van forgásban

6 kedvelés

Sokat iszok, meg roppant híg teát. De a víz is szigorúan hűtőben, palackban, tavasztól őszig​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés