Mutasd meg, mid van 4.0

Ha eladnám amik “később jó lesz” modokat,kazánokat,megvehetném a motort a kacsalábon forgó palotához :joy:

5 kedvelés

Ugyanakkor ki tudja mit hoz a holnap…lehet még olyan sanyarú világ (de ne legyen!), hogy még a palota is kijönne belőlük ha eladnád.

3 kedvelés

Amúgy kíváncsi vagyok, hogy mit tud ez a Steam Crave AIO a 2-2.5mm-es ss316 coil-lal, elzárt légnyílásokkal. Maga a kazántér mérete nem lehet gond mert 5ml-es Boro tankban van, akárcsak a B80é. Az elméleti komfortzónámtól viszont elrugaszkodtam az sbs stílusú tűzgombpozícionálás terén…egyszer élünk, kapjon esélyt :grin:
SC cuccom amúgy sem volt eddig…csak majdnem​:slightly_smiling_face:…hát most lesz

7 kedvelés

Nincs itt senki lemaradva :smiling_face:
Amúgy meg :nem szobám van hanem vape házam :joy::joy::joy:

8 kedvelés

Bár lenne…:disappointed_relieved:

4 kedvelés

A “nagymenőknek” szivarszobájuk van,nekünk meg házunk :wink:ott és ahol akarunk ott szívjuk fújjuk,ők meg csak a szivarszobában :joy:
De ne tudd meg milyen büdös van ott bent ahol voltam javítani​:rage:

8 kedvelés

Arról nem is beszélve, hogy mibe fáj egy nívósabb szivar ára (8db kb egy dani) alaphangon. :rofl:
San Cristobal De La Habana Cigars - AE Lloyd and Sons (cigarsofcuba.co.uk)

3 kedvelés

A “bácsi” kubából hozatja doboz számra,acélgyártó üzeme van az M35 pálya mellett.
Nehogy azt hidd hogy sajnálom :joy:de egy kártyájáért odaadnám az enyémet :grin:

5 kedvelés

szívja csak azt az egészségtelen drága szart…valamire a jómódúaknak is költeni kell :grin:

3 kedvelés

Pesten a…ott ahol a villamos megy mellettem balról :thinking:de jobb oldalon van a stadion​:joy:na annak az acélmindenének ő az atyja :grin:
De nem állnék alá :joy:

4 kedvelés

Passz…de jó lenne tudnom, hogy ha úgy van én se álljak alá :rofl:

3 kedvelés

Az összes stadion előtt megy a villamos… :grin:

6 kedvelés

Esetleg egy döglött madár fémből nincs előtte?

4 kedvelés

Nem hagy nyugodni ez a stadion​:thinking:
Hungária krt ? Ott keresztezi a mittudomén vonat villamos vagy hév​:joy:és nem messze van a kínai piac jobbra :thinking:balra meg a gyógyszeres richter utcaája​:grin:

2 kedvelés

Honvéd akkor.?

2 kedvelés

Nem a zöld azt is láttam már párszor körbe :joy:

3 kedvelés

Ez?

3 kedvelés

image
Laci bácsi -ról el nevezett?

3 kedvelés

Akkor is megkeresem a gugli térképen!
Még azt fogjátok hinni hogy vidéki vagyok :grin:

7 kedvelés

Várjatok már ! Még a leégett izénél járok a buszpályaudvarnál​:joy:

3 kedvelés