Mutasd meg, mid van 4.0

Zöld, igen ez van tervben de tartok tőle,hogy szar lesz.

2 kedvelés

Tank ajtót vedd le ha nincs meg a szinkód,kikeverik klasszul.
Bementem,persze tesómat is ismerik,(fényező )mindketten megesszük a cukorkákat azt mondták a csajok :rofl:
Megnézték kártyával szemre is lámpával is és jó lett.

5 kedvelés

Nem kell félni javítás lesz . Egy fehér alapozó majd el fér rajta . 3 rétegben meg szórod tuti lesz . Első csak szépen meg kell ködölni 20-30 perc száradas és utána majd érzed mennyire kell közeledni hozzá hogy teljesen fedjen . Harmadik réteg mellé fújásal lehet teljesen egybe függővé tenni mert az amúgy festet felületre is jut belőle . Így képződik egy kevésbé elütő frissülés . Hagyni kell majd öregedni egy picit 1,5 hónap max aztán egybe polírozni . Festék szóras titka soha nem a felületen ketdünk és végzünk mert fújas elején és végén rossz a porlasztót anyag minősége halszemes vagy szemcsés ki milyen kifejezést használ illetve csuklóból dolgozunk fix távolságot tartva ne folyón meg . Ha még is folyik gyorsan újság papírt a felületre lapjaval nem gyűrve az elveszi a többletet :shushing_face: lehet menni tovább .Lakból ugyan úgy jó a dobozos de az csak telibe fújasra ugyan úgy 3 réteg . Ugye metál zöld az tartalmazza az ezüst szemcséket így jó a víztiszta lakk.

3 kedvelés

Jó ha épp kéznél van egy cuccos, ha a tömlyén esetleg nem füstölne eléggé…a mise alatt

3 kedvelés

Klasszikus​:blush:

17 kedvelés

És az új játszós cucc

15 kedvelés

metal welding GIF by ESAB
:heart_eyes:

San Diego Lol GIF by San Diego Zoo Wildlife Alliance

6 kedvelés

iWeld Gorilla :wink: :100:

6 kedvelés

Nem jó?Ismered? Remélem jó lesz…

3 kedvelés

Stram gépek . A zasszony azon tanult elsőre .

6 kedvelés

Kis gyakorlással,biztos kézzel,ha az első munkánál meghozza az árát onnantól ingyenbe van :smiling_face:
A márkát ismerem klassz :smiling_face:

6 kedvelés

Köszi akkor jó választás volt.Na ja ha kész a sárvédő már behozta az árát.

6 kedvelés

Egy volt kolléga vett egyet mert ökör ára lett volna 2 küszöbcsere suzukira,megcsinálta,láttam ! És jó lett !
Így azt mondta bekaphatják :joy:
Olcsóbban kijött így küszöbbel,hegesztővel mintha kifizette volna munkadíjastól :grin:

7 kedvelés

Én is ezért vettem a két hátsó sárvédőn van 100ft nagyságú rohadás 300at mondtak a javításra…kapják be…

8 kedvelés

Két küszöb jav. ami belenyúlt picit mindkét oldali padlólemezbe,plusz két első sárvédő 440
De a fényezés az…free (tesóm):joy:az volt a legjutányosabb :joy:

8 kedvelés

Fényezni is én fogom… :no_good_man: Itt nem akkora a baj de majd a sarokcsiszoló megmondja ha rá küldöm :grin:

6 kedvelés

24 év :smiling_face: az a legszebb legjobb kor.
Mármint nem tudom a csajoknál vagy az autóknál :smiling_face:
Nincs annyi gitt az autómon mint az ilyen korú csajokon :joy:

8 kedvelés

Szerintem jó gépek nagyon! Ismerem, dolgoztam már a márkával, kivéve a porbeles gépet. :wink: :saluting_face:

6 kedvelés

Köszi akkor ez is jó lesz…

5 kedvelés

Véleményem szerint,(bár nem mérvadó) jól választottál. Most tervezek venni invertereset. :face_with_peeking_eye: :wink: :saluting_face:

5 kedvelés