Mutasd meg, mid van 4.0

2000 olajcseréig,vezérlés még odébb :joy:
Ha kell,akkor kell,mindenki leteszi a gödörnél amije van, így élek tudod :man_shrugging:

4 kedvelés

én is így vagyok, már régóta akartam egy porbeles gépet automata pajzsot ezt azt most hozzák… :heart_eyes:

4 kedvelés

Azzal nem tudok :grin:odaragasztom mindíg az anyaghoz :joy:csak az esab :muscle::joy:

4 kedvelés

Még én se… :grin:

4 kedvelés

Hasonló mint a Nio RDA. Imádom, hogy sqounkoláskor egyből a tekercset itatja át az RDA és nem kell “várni” míg a vatta megszívja magát liquiddel.

3 kedvelés

15 kedvelés

Ezért van a leírásokban a “fás, földes hatású” aroma :roll_eyes::grin:

8 kedvelés

A természet lágy ölében :grin: az a kicsi ág éppen hogy megtartotta.

5 kedvelés

Aha! Látom a Dvarw termőre fordult .Az örökzöld déelfa, egész évben szezonja van. :heart_eyes:

7 kedvelés

1mm is huzal 100 A és csak suhan a hegesztő 2mm felett . Alatt 0.8 mm . :+1:

3 kedvelés

kasznizáshoz lesz az meg max 1-1.5 lemez így 0.8-as huzalt vettem hozzá…

5 kedvelés

Pöty majd pöty majd pöty majd pöty . Leköszörül . Majd a pötyök között ha hagytál helyet össze var 2-4 cm hosszan le csihol . Így nem szamít ha le tapad úgyse marad helye se nyoma . :+1:

6 kedvelés

Igen felkészültem van vagy 30db csiszoló korongom… :joy:

7 kedvelés

Pötyhöz kis korong hogy pontos legyen varrathoz ha le pantitotad a salakot akkor inkább már tapadós csiszoló fej 400as csiholó papír és még ahogy teszik felfelé . Fillér van amúgy is :grin:

6 kedvelés

Filler akart lenni de így is jó . Kolléga javaslata jó 2 rétegben . https://www.retech.com/hu/product/quick-filler
Szebb munkát lehet végezni vele mint az üvegszálasal .

3 kedvelés

Igen vettem már pár dobozzal köszi…

3 kedvelés

Painting Satisfying GIF by DriveTribe

3 kedvelés

Festést még ki kell találnom,hogy lesz…

3 kedvelés

Mi az alap színed ?

2 kedvelés

Flakon a szoktam kevertetni ami kell ugye kocsit viszem legyen szín mintám :rofl:. Itt a boltban lehet kapni különböző szóró képű kupakokat vagy lehetett . Mindegy valahol még van én azzal fújtam a fordot :shushing_face:
news chameleon GIF by NowThis

4 kedvelés