Mutasd meg, mid van 4.0

Ebből könnyű lesz SS-t csinálni :grin::roll_eyes:

7 kedvelés

Hmmm… Többi részéről hogyan szednéd le a festéket?

2 kedvelés

Ahogy nézem, egyszerűen csak használod és előbb-utóbb meglesz.

3 kedvelés

Nem tudom, lehet intenzíven fogdosnám :grin::disappointed_relieved:

4 kedvelés

Ez nagyon elkeserítő. Írtál esetleg a gyártónak? Simán kinézem belőlük, hogy küldenek egy csere darabot vagy kapsz egy új gyűrűt.

3 kedvelés

Hát szúró lángal felhójagosítanám . A többi meg adott :sweat_smile:

5 kedvelés

Hja, a 2000 fokos poloskasimogatóval… aztán még az üvegpalástot is lehetne formázgatni :grin:

4 kedvelés

Ez maszekba biztos azt fogják csinálni a melósok :sweat_smile:.
De csak szét kell kapni . Tömítések ki oszt mehet a buli . Az acél szinesedik .

4 kedvelés

Kinek kellett mtl tekerő segéd ? :thinking:

10 kedvelés

Véletlenül került hozzám ez a szett és a leves is, de nagyon nem bántam meg… :slight_smile: Ez a Don Cristo jól sejtem, hogy az “XO” vajkaramellás lehet? Minden le van kopva a címkéről. Édes kellemes íz. Kipróbáltam Aromamizerből is, abból inkább a dohány erősödik fel, és csak minimálisan édes. Mintha nem is ugyanaz a liquid lenne…

12 kedvelés

Ahoz már túl régi… A használatban meg nem akadályoz… De komolyan, olyan mintha a rózsaszín részeken akril festék lenne… A lila részek jók.

3 kedvelés

Új szerzemény!

16 kedvelés

III. Hétfő, szebb napot :slightly_smiling_face:ugyanaz az unalmas felállás :grin: tesztelem a 3 menetes claptont. Sárga Tschibo, csengő rajta…

12 kedvelés

Ha már elővettem minap a Bellus-t, kell hozzá egy proper mod is. The Tégla!


Das green tékla :green_heart:

18 kedvelés

Köszönöm szépen a fev bf 1 et rati@rattyrat-nak.
Minden a megbeszéltek szerint történt.
Korrekt vape társ.

12 kedvelés

Amúgy ha már squonk.


[

18 kedvelés

18 kedvelés

22 kedvelés

Szia Donát :slightly_smiling_face:
Èppen ma jutott eszembe,hogy a hellvape md tankomat meg kellene èpítenem.:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Szia @John :wave: Hosszú idő után nekem is pont ma jutott eszembe, hogy kicsit nosztalgiázok vele, hiszen annyira jó volt régen és most sem okozott csalódást. :heart_eyes: Imádnivaló kis tank, remélem ez neked is még inkább meghozta a kedved hozzá. :hugs:

4 kedvelés