Mutasd meg, mid van 4.0

Mondjuk ez a hosszított fém jobban bejön mint a másik, pedig ez hosszabb :smiley:

Nem szeretem a fémet. Persze kinek melyik jön be, sokáig a dvarwot használtam, de ez az egyenes jobban bejön.

2 kedvelés

Bezzeg a DL… ott kb a kazánt kapod be :smiley:

Utolsó emlékem az volt, hogy kifolyt az egész…de mostmár nagyon expert vagyok. :rofl:

Ugyanez a bajom a boroval is, tulajdonképpen a szádba veszel egy dobozt. :sweat_smile:

És akinek nagy az orra mit csináljon? :thinking:

Hát erre nincs jó megoldás szerintem :smiley: Bár amivel a dokik adnak oxigént korházba egy olyat bekötni, zsebbe a mod és helo. Hordozható katéter szerű :smiley: Csak más funkció xD

Régen használtam ezt a fajtát sokat, egyébként tényleg jók ezek a hosszú dripek.

2 kedvelés

Arra is az van írva made ín EU vagy usa

2 kedvelés

Nose Lying GIF by GEICO

Dohány kivonatos aromákra csak ezt használom és csak otthoni használatban van.
Fotel, kávé és egy jó film. És persze az ataman.
A többi mint például a fleshi vagy a byka szintén dohányosok de azok az utazó kazánjaim.
Nekem a gyári drip tipp tökéletesen megfelelő de ez az én szubjektív véleményem.
Nagyon jó rta.
És még most is vadászok rá. :smile::wink:

9 kedvelés

tisvapon van…

2 kedvelés

Igen láttam csak most rendeltem egy “kisebb összegért” aromákat és nikotin.
Sajna a tisvapo ra már nem jutott guba.:smile:

1 kedvelés

van ez így… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Csak kölcsönbe :grin:

Uhh egy ilyet össze is rittyentek hétvégén :smiley: Megkívántam… csak kell találjak vizes kiflit vagy tejmenteset… fránya laktózérzékenység :smiley:

1 kedvelés

letöltés (22)

Mennyi a kamat? :grin:

1 kedvelés

Vicces dolog felénk egy olyan szokás van ha kérsz kölcsön egy tepsit nem adod vissza üresen . Ez szintén igaz ha adsz valami ételt az adott edényt tele kapod vissza. Az már másik kérdés finom e vagy sem :joy::sweat_smile:

1 kedvelés

Szerintem manapság mindegyik vizes . Amúgy nem kell kifli . Bármilyen sült termékkel jó ami nem töltött.

3 kedvelés

Már kb a kenyérbe is van tej vagy tejpor… nem is értem a mai pékeket… :smiley:

Hát ha nem akarsz semmi olyat csinálj csirízt csak ne főzd át . Azt ha elég sűrűre és habosra kevered lehet sütni tepsin . Utána mehet gubának. :+1:

3 kedvelés