Mutasd meg, mid van 4.0

Az volt a tervem, hogy most majd jól bebizonyítom, hogy a highenden kívül is van ám élet…jól sikerült. :rofl:

Jó lesz az :smiling_face:van élet hidd el :joy:én csak tudom :crazy_face:

3 kedvelés

Igazából ez Jani hibája, mert csak felmentem megnézni mennyi a moka, erre ezt feldobta a rohadék…na mindegy, azért egy valort még mellé raktam óccóért.

Ott a palástra figyelj mert elforog :smiling_face:

3 kedvelés

Én mindenre figyelek!

Flirting GIF

Most nem akarok venni semmit mert uram-atyám mi van itthon :joy:

Én tavaly megfogadtam, hogy nem veszek már semmit, szóval most berúgom 2024-et. :sweat_smile:

Van még a listámom ez meg az…

De találtam egy Kangertechet óccóért :joy:ezt el is felejtettem :joy:

Erősen szemezek a bolttal, anynit meg tudnál nekem mondani, hogy te magyarországra rendeltél tőlük? mert ha jol látom 15 lei a kiszállítás, itt még az országon belül a szomszédba se visznek át semmit annyiért :smiley: … szóval ha jól tippelek akkor te határon túli vagy… így adódik a kérdés hogy szállít e hozzánk

túl sok cuccuk van ami nagyon is tetszik… sajnos :smiley:

2 kedvelés

Azt írja: " For Europe we also offer a standard shipping method by road with delivery time of about 5-10 days."
Szóval van remény :grin:

2 kedvelés

hmm… ha lenne most feleslegbe 500 lei-em én is ott hagynék annyit :smiley:
amikor a román vape shop hivogatóbb mint bármelyik magyar és rájössz hogy van vagy 6-8 fizikális boltjuk is elszorva az országba az elég szomorú…

Mondanám hogy szutyok ez az ország vapereknek de még nem tartunk ott ahol az USA vagy Kanada… Szóval nem szutyok csak minden második dolgot határon túlról kell venni… a szomszédba meg kínai webshop áron megy a jobbnál jobb cucc a sarki Vape Shopban :smiley: Bri’ish gyógyszertárban meg Juul-t lehetett venni mint leszokás segítő… Gyógyszertárban!

Ha eszembe jut egyetlen ésszerű indok is, veszek egy vk530-at :grinning: Csak egyébként baromira nincs rá szükségem( bár occó:point_up::rofl:)

Pontosan ugyanez az indok tart vissza engem is.

Fhuhhh, Hál az égnek!

Mán’ majdnem vettem valamit!

Megúsztuk :smile:

Akartam írni hogy probáld meg de látom már probáltad

Igen én itt kint élek és valószínűleg azért csak 15 lej a szállítás

Hihetetlen, hogy még Pico 21700as is van készleten :open_mouth: Az elsőt kb 5éve vettem és már akkor sem volt sok helyen kapható. Most is 2. mod-ként használok 2éve egyet. A legkompaktabb 21700as mod. https://vapez.ro/baterii/mod-uri-21700/10664-istick-pico-21700-100w-argintiu.html
20 EUR-ért ez is szuper vétel.

3 kedvelés

csomó dolog van leárazva náluk amit már nagyon régóta sehol nem látsz, Cuboid 200W, a Picok, egy halom mech tube, OBS Engine 2 RTA ezer éve nincs a piacon, Steam Crave Aromamizer Supreme, már a V3-nál tart itt még van v1, Tiny RDA-t már 2 éve sem kaptam sehol pedig isten a tanúm hogy kerestem. Sokmindent ezek közül már három éve se lehetett nagyon megtalálni…

Fixen veszek egy Aurora squonk-ot márciusban ha lesz még és le tudom dílelni velük e-mailben hogy póstázzák ide.
De most pihentetem a pénztárcát (addigra meg úgyse marad meg szerintem :smiley: )

3 kedvelés

Még ha nem is hajlanak az ide küldés felé . Akkor is van kontakt. :grin: Gondolom ki segít @kovi82 minket . Ha megkérjük persze nem ingyen . És kész is a kis hazánk csomagot nem kap 2 opció.

9 kedvelés