Mutasd meg, mid van 4.0

Több rta össze rakásából született szerintem ,de jó lesz…és occsó(relatíve)

2 kedvelés

itt van…https://www.tellismod.com/gb/home/198-mood-rta.html

5 kedvelés

Ránéztem, ijesztőbbre számítottam. Itt-ott érdekes megoldások vannak benne… igen, öszvér​:sweat_smile:

A (mostanában) szokásos melósmotyó, természetes környezetében - lassan többet vagyok itt, mint otthon :confounded:

9 kedvelés

Easy rider​:grin:

10 kedvelés

A kedves feleségem nem bírta már tovább nézni a szemvedésemet,a karácsonyi ajándékra várva,így megszánt,és odaadta előre! :grin:

13 kedvelés

Nagyon jó ízlése van a leányzónak! Mégse zokni, vagy karácsonyi pulcsi​:smile:

1 kedvelés

Hát akkor világgá is szaladtam volna :joy:

2 kedvelés

Ami késik nem múlik exxxxxtra meglepi . Mert ugye minden férfi örül ha ruhát kap :rofl::joy:

1 kedvelés

Imádom a kis Pulse-t, nem kell rá vigyázni, munkaidő végére meg az összes forgácsot összeszedi az oldalán a zsebemből, így nem otthon a mosógépben kötnek ki. :sweat_smile: Egyedül a feltöltése nyűgös kicsit számomra. :slight_smile:

4 kedvelés

Nekem is kedvenc lett már-e kis idő alatt is amiota használom :slightly_smiling_face:A feltöltéssel bajom nincs,ha keskeny csőrű flakonból van töltve :innocent:

3 kedvelés

Nio és Demo :sunglasses:

Egyenlőre még ismerkedünk :slightly_smiling_face:

10 kedvelés

elsőre nem is rossz ez a chariot eddig jó.:blush::grin::wink:

11 kedvelés

Szólj, ha eladó. :rofl:

itt van egy cserélhető… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Te elcseréled a :thinking:arra,én meg szétnézek nála :grin:

4 kedvelés

Tudooood :stuck_out_tongue_winking_eye:karácsony,kiköltekezés meg ilyenek :joy::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

én most buktam egy kicsit mert bedőltem egy internetes csalónak… :man_shrugging:

Csere-bere fogadom…? :joy:

Mi történt? Csak nem úgy jártál mint én? Csere,én küldöm,a fószer meg sza…k bele. :grimacing: