Mutasd meg, mid van 4.0

Ebben az esetben más mert tudod milyen már de nekem most van úton életem első rta ja​:grin: Nagyon várom már :place_of_worship:

1 kedvelés

Ez egy elég átlagos, olcsó mod, de én szeretem a mágneses akkufedél miatt, és persze a színe miatt is. :slight_smile:

3 kedvelés

Nekem is ez mágneses fedelű csak az a baj hogy dl és nekem nagyon hűti a torkom bármilyen levessel​:triumph:

8 kedvelés

Én kizárólag mtl-ezek.

2 kedvelés

Szép! :heart_eyes:

3 kedvelés

Köszi szépen!

2 kedvelés

Ez olyan egyedi szépség :wink: (engem pl. egy tőponty fejére emlékeztet, oldalról​:grin:) de amúgy tökjó szett :+1: majdnem vettem.

Olyan olcsó volt akciósan ez a “tőponty”, hogy nem hagyhattam ki. Ahogy egy második, rózsaszínt sem… :wink: :smile:

Emlékszem, ennyiért már lángost se veszel, amennyiért akkor mentek…majdnem vettem Pinket, ahhoz van driptipem​:grin:

első Dani :grin:

8 kedvelés

Gratulálok!

3 kedvelés

Boostról ne felejtkezz el :wink:az ifjú bátor titán :grin:én is gratulálok az elsőhöz :smiling_face:

3 kedvelés

Boostról? mire gondolsz?

Találsz itt az oldalon dicodesről pár infót :smiling_face:
Ízben is fogsz érezni változást ha személyre szabod :fist_right::fist_left:

5 kedvelés

Na, ez már nekem is tetszik :+1::slightly_smiling_face: Próbáltam megerőszakolni a stílusérzékem a HERA miatt, de nem ment :rofl: viszont a színe tetszik. A lényeg, hogy neked bejön, nem pedig mások pozitív vagy egyéb véleménye.

Megunhatatlan.

11 kedvelés

Bevallom hogy az ataman v3 a kedvencem.
Dohányos ízeknél számomra a legjobb.
De az ataman v2 special edition titanium ból egyszerűen nem tudok olyan ízeket kihozni mint az ataman v3 ból.
Próbáltam már mag átmérővel variálni 2,5mm és 2mm es mag átmérővel.
Ni 80 al es claptonnal de sajnos kudarc.
Pedig eredeti kazán.
Nagyon sajnálom pedig nagy reményeim voltak.
Az összes videóban agyon dícsérik de nálam valahogy nem jön össze.
Mit csinálhatok rosszul.?
Valakinek valami tipp?
Valahogy elvesznek az ízek.
Próbáltam 5-6 menttel is de ugyan az az eredmény

2 kedvelés

sziasztok!
végre összeállt az új szett :wink:
zero mods - zero x - asgard mini




13 kedvelés

Érdekes egy szerkentyű :thinking: Szép jószág​:+1:

1 kedvelés