Mutasd meg, mid van 4.0

Nini, még egy ZQ :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

3 kedvelés

Sziasztok!
Na megérkezett a yihi :slightly_smiling_face:Szerelem első használatra :grin:Egyedűl ami nem tetszik az a kijelző apró betűi!De ezt leszámitva imádom :stuck_out_tongue:Azt hittem,hogy a menüje sokkal bonyolultabb lessz,de pofon egyszerű!Szerintem simán megérte elcserélni a Gaurra.A másik új szerzemény egy igazán nehézsúlyú játékos GV Legend Classic+Wotofo Profile X RTA.Ui:Mégegyszer köszönöm nektek,hogy ajánlotátok a Yihit! :+1: :dash:






8 kedvelés

Ha valaki mást is elborzaszt a bishopján az a rengeteg üveg ahanyszor felborul az asztalon, vagy őrületbe kergeti, ahogy szedi az ujjlenyomatot akármikor zsebre vagja… van megoldás!
Pimp My Bishop!

2 kedvelés

Pont most kerestem én is a bishopomhoz…

2 kedvelés

Vaporism-ről jött egyéb apróságokkal, két napja kaptak belőle új szállítmányt.

4 kedvelés

Köszi szépen!!!

1 kedvelés

Nagyon szívesen!
Pár hónapos kezdőként örülök, hogy segíthettem valamiben, nem csak lopom itt a tudást tőletek :blush:

3 kedvelés

Valamikor mindenki kezdő volt,ráadásul mindenki tanulhat a másiktól. :saluting_face: :slightly_smiling_face:
School Studying GIF by hamlet

2 kedvelés

Fall Thank You GIF by BrittDoesDesign
Habár holnap meló,ha nem esik az eső. :wink: :saluting_face:

3 kedvelés

Meló lesz ha eső nem lesz. Ha lesz, nem lesz. Ha nem lesz, lesz :sweat_smile:

3 kedvelés

Ma este buli lesz,ha eső nem lesz.Ha lesz,előtte lesz. :sweat_smile:
More Than Words Rain GIF by Little Mix

Nyugi lesz munka mert nem eső hanem

Christmas Tree Snow GIF

6 kedvelés

Háát, most megvígasztaltál.Onduline csere lenne,viszek hólapátot.
pounce north america GIF

1 kedvelés

Nyugi nekem már a téli gumi fenn van . Ha munkába kell menni :rofl:. Hullám lemez vagy lemez hullám ? :joy:

2 kedvelés

Nálunk is,de még csak az eső hullik.Mondjuk az tegnap este óta. :grinning:

Van egy Noé nevű ismerősöm ő még nem szólt :sweat_smile:

3 kedvelés

Nekem tényleg volt ilyen nevű ismerősöm :smile:

Nekem még van olyan régi az ismeretségünk mint az új testamentum :rofl: igaz inkább a Gézát használja

2 kedvelés

Noé nem abból az időből származik, amikor még az “ószövetséget” csak simán “szövetségnek” hívták? :hourglass_flowing_sand: :grin:

3 kedvelés

Tom Tom :joy: de nem vagyok olyan öreg azért írtam . De van Kiraly István nevű ismerősöm szerintem ő is egy legalább 1000 éve nem láttam. Testvére Ádám nem nem az az Ádám :rofl:

3 kedvelés