Mutasd meg, mid van 4.0


Nagyon jól bevált a kicsike Ammit mtl rda. Egy hete vettem meg, de máris kedvelem… tudom nem egy hűdehó… kazán, mégis izben nagyon ott van, felső levegőzés, és egy elég mély vatta árok, ami kb. 30-35 slukkra is elegendő, (beszélek itt 2-3 mp-es mtl slukkról). Alig kell levest pumpálni bele, és a tekerés folyton nedves.

Nincs vele dryhit, nem folyik, nem szörcsög.

A tekerés benne, kanthal A1 28ga sima szálhuzal, 2.5 magon, 5.5 menet, 1.25 ohm ellenállás, 13 watton.


Levegőzés, a legkisebb lyukon. Tökéletes mtl hatás számomra.

10 kedvelés

Ammit MTL rta is szuper, ennek is jónak köll lenni :+1::slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Én nem boldogultam vele :sweat_smile:
Ezek szerint user hiba volt, de csunyán összevesztük. Ez meg az arez2 kukásodott nálam :dizzy_face::pensive:
Aki tud, az tud :metal:

Nincs gond… nyugi…
Nekem csakis a sima szálhuzal vált be évek óta. Van clapton huzal is és fused Clapton is, de nem igazán jönnek be mtl-ben… egyedül a Kanthal A1 28ga és 29ga ami nálam hat…

5 kedvelés

Szép vape napott​:grin:

12 kedvelés

13 kedvelés


Nyugis vasárnapot :wink: (viszonylag)

14 kedvelés

Arról nem volt szó hogy vasárnap is dolgozol…:smiley:

1 kedvelés

Hazajött Debrecenbe a “kisfiam” és ugye a szülői kötelességem szólított :grin:persze a “kislányomat” is elláttam’ :joy:

5 kedvelés

A 2ml fél évente az kell…

7 kedvelés

Az a baj hogy szépek ők is,de az kevés tudom :smiling_face:

Így van szépek,szerintem is…és a többi rta-ám hoz képest ennyi (jó van ami ugyan ilyen gyenge ízű) Legalább tudom értékelni a jókat… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

A két (négy ) tuti,tétre,helyre,befutóra :smiling_face:

3 kedvelés

Szerintem is tökéletes párosítások. :blush: Bár a Dram még drámázik kicsit a vatta miatt, de már érzek némi íz szerűséget. :sweat_smile: Alakul. :grin: Ebbe sok kell, de hisz tudod. :blush:

4 kedvelés

Merész :grinning: Kender és mangó keveréke.
concentre-maw-eed-vape-or-diy

1 kedvelés

Kiváncsi lennék az aroma gyüjteményedre… :slightly_smiling_face:

Nincs sok :joy: Van egy szekrénykém ott kb 20 féle cucc van bekeverve+a spájzban egy doboz dugi bontatlan aroma, longfill stb

Ez elég speciálisnak látszik, ez a Kend RS.
Én egyszer szívtam :roll_eyes: pfú de nem hiányzik azóta se :nauseated_face::grin:

Ez kb. mint a gyümis semmi értelme… :grin: