Mutasd meg, mid van 4.0

ezek a bácsik már nem nagyon jáccccanak holmi KANTÁR huzallal amiket láttam :rofl:
de máshol is olvasgattam régebben
A nikkel tekerésénél ügyelni kell, hogy a menetek nem érhetnek egymáshoz, mert a kanthallal ellentétben nem lehet izzítani vagy leoxidálni és az egymáshoz érő menetek zárlatot okozhatnak!

Ezer éve vapel nem mondok semmit úgy csínálja ahogy akarja…nem vagyok én senki. :no_good_man:

1 kedvelés

Én meg lazán kiolvastam a zinternetttttet :joy: nem sok betű van már a guglin ilyen témában :grin:

Én is tanulok az nem szégyen…

1 kedvelés

Titán és nikkel huzal, csak TC re jó, nem izzítható mert igencsak mérgező fém oxidok keletkeznek, emlékeim szerintk kb 4-500 fok felett. Használja egészséggel akinek ez jött be.
Mai technológiával már egy sima mezei SS huzallal tökéletes TC-t lehet produkálni. Főleg ha DNA vagy Dicodes chipset van a gépház alatt, de egy artic fox Pico is hozta már a minőségi TC-t… 30 dollárból.

Mentségemre szóljon, hogy titán huzal sosem volt nálam igazán képben ezért el is feledkeztem róla…mármint, hogy pont nem egészséges izzítani.
Szóval köszi neked …és Janinak is.

Ni-t használsz az ugyan olyan.Nem jó azt sem ízzitani.

Az Ni80at 2-3 pörköléssel izzítottam…más nikkeltartalmú huzalt viszont nem használtam.

3 kedvelés

Ni80-at elméletileg lehet, az már ötvözet, Ni200 néven fut a tiszta nikkel huzal, de egyébként van egy millió féle huzal amit még ki tudja ma még használnak e vaperek… Biztos mindre van 1-2 die hard fan. Kedvencem amiről eddig halottam az a platina… Egy Dani modot még megértek, vagy akár drágább modokat/kazánokat de huzalra annyit költeni :smiley:
Ha itt legörget ed a “material” opciókat akkor lehet egy elképzelésed hogy mennyi mindent belepakoltak az évek során az emberek a kazánjukba :smiley: feléről nem is halottam soha, háromnegyedét nem láttam shop-ban sehol.

2 kedvelés

És van köztük arany is :rofl:
Na, húzok inkább aludni…

Finom…

5 kedvelés

Most vettem elöszőr de jó…

2 kedvelés

Megértem…nálam is előjön néha ez a mogyoró dolog. Volt egy keverésem 6 hónapja, gyártót így melóból nem tudom. A neve Snick Erino. Isteni snickers. Volt. 6 hónap alatt “elért” az íze sajnos. Már dohos leárazott ízt hoz :confused: az volt eddig a top mogyoró.
(A saját próbálkozásom meg hasonlít inkább az égett csizmaszárhoz, vagy mintha versenybicikli gumikülsőt rágnék…)

Csepel sprint,még a gyári van rajta 1986-ból érdekel ? :joy:

Ha még szavatol, sssimán :grin:(28"-os?) mindegy, szóval a legstabilabb még mindig a paksimogyoró:roll_eyes:

Az Istenek eledele? :slightly_smiling_face:
divine intervention omg GIF by Feliks Tomasz Konczakowski

1 kedvelés

Tavaszig végzek a fa hasogatással​:slightly_smiling_face:

10 kedvelés

Sok a “cigiszünet” ! :grinning: Kitartás Jani! Veled vagyunk!

Kuglisan veszem,de annyit tudok róla hogy nem egy könnyű meló :hugs:
Ja,és szép így is :wink:

Fázni nem fogsz-fogtok, ahogy elnézem. :wink: :slightly_smiling_face:
timber GIF